Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Žena netušila, že je těhotná. Den před porodem ještě pila alkohol na večírku

Jade vůbec netušila, že je těhotná.
Zdroj: instagram.com
V dnešní době je to spíše výjimka, že žena o celém těhotenství vůbec neví. Jenže Jade Wigley (21) z Británie se to opravdu stalo. O tom, že pod srdcem nosí dítě, neměla ani tušení. Nepoznali to ani doktoři. Vesele si pařila a měla dokonce menstruaci.

Jade otěhotněla a vůbec o tom nevěděla. Byla hubená, drobná, nosila pořád oblečení velikosti S a na nic nepřišli ani lékaři. Jedinou známkou těhotenství byly od 4. měsíce bolesti břicha. Na ty ale nepomáhaly žádné léky. Jade ale nenapadlo, že by mohla být v tom.

Když se bolesti stupňovaly, rozhodla se jet do nemocnice. Lékaři ji vyšetřili a oznámili jí, že jen něco špatného snědla a má problémy s trávením. Mělo to přejít samo od sebe. Dokonce si dělala i těhotenský test, ten byl ale překvapivě negativní.

Neřešila ani to, že nemá menstruaci. Vždy měla problémy s pravidelností, tak tomu nepřikládala váhu. Během prvních měsíců, co byla těhotná, navíc slabou menstruaci měla. Tak se tím pak přestala zaobírat. Navíc ještě den před porodem byla na večírku, kde pila hodně alkoholu.

Po další třech měsících, když byla Jade v 7. měsíci těhotenství, začala mít zase velké bolesti břicha. Tentokrát byly nesnesitelné. Zavolala nevlastnímu otci, aby ji odvezl k lékaři. Když čekala v čekárně, pocítila nutkavou potřebu jít na toaletu. Pak se bolesti ještě vystupňovaly a Jade začala na záchodě rodit.

„Vůbec jsem netušila, co se se mnou děje. Myslela jsem si, že ze mě vylézají moje vnitřnosti. Byl to strašný pocit,“ řekla Jade. „Sáhla jsem si dolů a cítila jsem hlavičku, zpanikařila jsem. Dítě bylo na světě za malou chvíli, hned jsem ho zabalila do papírových ručníků a volala jsem o pomoc,“ vypráví.

Dítě bylo umístěno do inkubátoru, protože se narodilo o dva měsíce dříve. Jade ale byla v pořádku, jen pěkně v šoku. Chlapeček dostal jméno George a velkou radost z něj měl i tatínek, který Jade okamžitě požádal o ruku a chystají veselku. „Nikdy jsem nechtěla být matkou tak mladá, měla jsem ještě hodně plánů. Ale teď můžu říct, že být matkou je to nejlepší na světě,“ dodala Jade.

Související články

Další články