Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Žena nemohla zhubnout kvůli alergii na jídlo. Nyní je z ní fitness trenérka a pomáhá lidem!

Neskutečná proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Katrina Buening z Missouri (30) bojovala s kily navíc a pořád se jí nedařilo zhubnout. Později zjistila, že má alergii na určité potraviny. S pomocí lékaře upravila svůj jídelníček a zhubla 35 kilogramů!

Třicetiletá Katrina Buening z Missouri bojovala s nadbytečnými kily už od dětství. Těsně před třicítkou se ale rozhodla, že to takhle dál nejde a přebytečná kila musí shodit. Jenže hubnout se jí dlouho nedařilo a žena spíše tloustla. „Od dětství jsem bojovala s nadváhou, snažila jsem se zhubnout, ale nešlo to,“ řekla Katrina Daily Mailu.

Později ale zjistila, v čem spočívá kámen úrazu. Byla alergická na některé potraviny, takže shodit kila ani nemohla. S pomocí lékaře si upravila jídelníček a po 16 měsících zhubla úžasných 35 kilogramů. K ideální váze jí pomohl i sport a nyní se kdysi zavalitá boubelka dokonce věnuje body fitness. „Jedla jsem věci, kvůli kterým jsem měla záněty v těle a tloustla jsem. Netušila jsem, že mám nějakou alergii na jídlo,“ řekla žena, která vypadá úžasně.

Nyní je z ní fitness trenérka, která pomáhá lidem hubnout a radí jim s jídelníčkem. Je ráda, že konečně přišla na to, že její tloušťka spočívala v alergii na určité potraviny. Kdyby na to přišla dřív, nemusela by se tak trápit.

Jak se z boubelky stala modelka, čtěte ZDE.

Související články

Další články