Třicetiletá Katrina Buening z Missouri bojovala s nadbytečnými kily už od dětství. Těsně před třicítkou se ale rozhodla, že to takhle dál nejde a přebytečná kila musí shodit. Jenže hubnout se jí dlouho nedařilo a žena spíše tloustla. „Od dětství jsem bojovala s nadváhou, snažila jsem se zhubnout, ale nešlo to,“ řekla Katrina Daily Mailu.

Později ale zjistila, v čem spočívá kámen úrazu. Byla alergická na některé potraviny, takže shodit kila ani nemohla. S pomocí lékaře si upravila jídelníček a po 16 měsících zhubla úžasných 35 kilogramů. K ideální váze jí pomohl i sport a nyní se kdysi zavalitá boubelka dokonce věnuje body fitness. „Jedla jsem věci, kvůli kterým jsem měla záněty v těle a tloustla jsem. Netušila jsem, že mám nějakou alergii na jídlo,“ řekla žena, která vypadá úžasně.

Nyní je z ní fitness trenérka, která pomáhá lidem hubnout a radí jim s jídelníčkem. Je ráda, že konečně přišla na to, že její tloušťka spočívala v alergii na určité potraviny. Kdyby na to přišla dřív, nemusela by se tak trápit.

Jak se z boubelky stala modelka, čtěte ZDE.