Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Žena narozená ve znamení Berana: S kterým znamením jí to bude klapat a jakému se raději vyhnout? Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop!

Po Beranech mužích se mrkneme na Berany ženy. Jak jsou na tom ve vztazích a sexu? Na jaká znamení zvěrokruhu by se měly zaměřit? A s kterými to rozhodně nebude klapat? Víme to.

Nejprve si ale trochu přiblížíme, jaká Beranka vlastně je?

Žena narozená ve znamení Berana je bytost nevypočitatelná, působí vcelku nepřístupně, chladně až odtažitě (může se zdát, že ji muži nezajímají, ale je to přesně naopak).

Je temperamentní, paličatá, hravá, ale taky je to pěkná „hérečka“ :-) Všechno chce zkusit, nebojí se jít za novým a neznámým, je odvážná.

Žena v Beranu má ráda svádění, lichotky, poklony, je přímá – říká to, co si i myslí. Jestliže se zamiluje, jde bezhlavě za svým srdcem.

Sex ji velice baví a dělá ho pro své potěšení, a ne pro potěšení druhého. Sobeček. Často mívá krátké intenzivní románky, v milostných hrátkách je velice aktivní a vynalézavá. V manželství ale bývají problémy, chce být za každou cenu dominantní a taky je dost žárlivá.

A erotogenní zóny? Rty, uši, tvář a vlasy!

Ona Beranka + on Beran

Tihle dva přesně vědí, co chtějí. Oba jsou však velice dominantní, i proto jejich delší soužití či manželství bývá plné problémů. Berani nesnáší nevěru, což vede k nesmiřitelným hádkám. Zde je to především o obrovské sexuální vášni. Tím to však také končí. Vzpomínky na sex ale zůstanou opravdu nezapomenutelné. Kompatibilita mezi těmito dvěma jedinci není zrovna ideální.

Ona Beranka + on Býk

Ona udělá první krok. Ve všem. Vztah není zrovna nejlepší, ona miluje výstřednosti, on má rád svůj klídek. Beranka vyžaduje svobodu a volnost. Býk není sice tak žárlivý, ale zato pěkně majetnický. Žena v Beranu sex bere jako propojení milujících se osob po stránce fyzické i duševní. Pro Býka jsou v sexu podstatné dvě věci – pocit uspokojení a dělání potomků. Pro ni je Býk příliš pasivní a často se s ním nudí. Výsledek? Beranka si začne hledat propojení těla i duše jinde.

Ona Beranka + on Blíženec

Typická Beranka je žárlivá a ještě majetnická. Typický muž v Blížencích není žárlivý vůbec. A to je kámen úrazu. Ona chce, aby její partner žárlil! Po duševní stránce si jinak rozumí, dokážou spolu žít v partnerství, ale v sexu to mnohdy neklape. Žena v Beranu musí mít pocit, že je neodolatelná, že on po ní pořád touží – a to i po letech. Ona je v posteli nápaditá a má obrovskou sexuální fantazii. On jejímu temperamentu někdy nestačí. A Beranka se opět nudí. Koho tam máme dál?

Ona Beranka + on Rak

Žena v Beranu je sebejistá, ví dobře, co chce. Nebojí se přebrat vůdčí roli, když je ale třeba, poddá se. Což týpci, které doteď poznala, nechápali – nebo nechtěli. Až na Raka. Ten ji nechá, aby byla sama sebou. Jenže jejich partnerskou shodu ničí neskutečná oboustranná žárlivost. Pro Raka je žárlivost jakýmsi barometrem lásky. Čím víc miluje, tím víc žárlí. V sexu se mohou objevit potíže. Beranka je vášnivá milenka, což je Rak sice rád, ale ona je pro něj až moc velká nymfomanka, tady to bude skřípat.

Ona Beranka + on Lev

Krásný vztah, ale s častými a rychlými emocionálními zvraty. Beranka i Lev jsou totiž pyšní a neústupní. Hádky snad vyvolávají proto, aby se pak mohli spolu udobřovat. A nejlépe sexem, který oba milují. Je to prostě vztah založený na vášni a osudové přitažlivosti. Navíc si tihle dva dávají dostatek svobody, kterou oba tolik potřebují. Upozornění pro Lvy: Beranky na rozdíl od vás dost žárlí, nikdy jí nevyprávějte o bývalých přítelkyních. O těch současných už vůbec.

Ona Beranka + on Panna

Tady to může dobře fungovat. Beranka se po boku Panny mění na milé a vlídné stvoření a nemá tendence k dominanci. Tentokrát je to Panna, kdo velí. Sice nenápadně, ale velí. Mezi Berankou a mužem narozeným v Panně funguje ohromná sexuální přitažlivost. Ona je pro něj záhadná, on je pro ni v sexuálním životě zase jistotou. Ačkoliv je každý úplně jiný, což oni vidí a vědí, jejich chemie a sexuální přitažlivost je může udržet u sebe.

Ona Beranka + on Váha

Naprostý protiklad. Dominantní Beranka a harmonická a klidná Váha. I tak mezi nimi funguje určitá přitažlivost. Beranka muže ve znamení Váhy ráda zasvětí do tajů erotiky. Vahám nestačí ale jen skvělý sex, potřebují harmonii a soulad ve všem. V partnerském životě se jejich cesty mnohdy rozdělí. Muži ve Vahách jsou totiž šarmantní a neodolatelní a ženské na ně letí. A to se žena ve znamení Berana může zbláznit žárlivostí.

Ona Beranka + on Štír

Skvělý citový soulad, ale mentálně jsou tihle dva odlišní. Vztah rozhodně nebývá harmonický, narušuje ho i přílišná upřímnost Štíra. A také Štírovy sklony k nevěrám. Nemůže si pomoct, i když ženu miluje, nevyměnil by ji ani za nic, musí pořád flirtovat s jinými. Na druhou stranu Štír jako jeden z mála umí naplnit nejskrytější sexuální touhy ženy Beranky. Tohle spojení může dlouhodobě fungovat.

Ona Beranka + on Střelec

Láska na první pohled. A když ne? Tak rozhodně přátelství na první pohled. V partnerství naráží na to, že ona už se chce usadit, mít s ním děti, logicky – když ho miluje, ale Střelec není zrovna rodinný typ. Střelci potřebují volnost a svobodu a málokdy se nechají polapit. Jestli chce Beranka Střelce opravdu urvat, musí mu ponechat svobodu. V sexu jsou okamžitě sehraní a vědí, jak uspokojit svůj protějšek.

Ona Beranka + on Kozoroh

Komplikovaný vztah. Ženu v Beranu přitahuje Kozorohova zvláštní osamělost. Beranka to bere jako výzvu. Na nic nečeká a jde po něm. Při flirtování se ale mohou vyskytnout problémy v komunikaci – právě kvůli uzavřenosti Kozoroha. Ten má problém mluvit o sobě, o tom, co si myslí a co cítí. Často se vztahu bojí, nechce se spálit. Dlouho mu trvá, než si někoho pustí k tělu. Ale v sexu je všechno v pořádku. Ona je vášnivá i iniciativní a on její aktivitu vítá.

Ona Beranka + on Vodnář

Tito dva by mohli mít spolu výborný vztah. Jenže žena v Beranu by musela pochopit, jak on přemýšlí. Vodnáři se často smějí, když jsou nešťastní a pláčou ve šťastných chvílích. To ona nepochopí. Žárlivost přináší další problémy. Vodnář se rád druží, má hromadu kamarádů, známých – to se Berance nepozdává. V sexu je dominantní opět ona, ale Vodnáři se rádi něčemu novému přiučí.

Ona Beranka + on Ryba

Žena narozená ve znamení Berana potřebuje sebevědomého, silného a energického muže. A to muž Ryba opravdu není. Ve vztahu ona Beranka – on Ryba často dochází k výměně rolí. Ona funguje v rodině jako muž, on se spíš stará o rodinný krb. V sexu by to ale mohlo klapat, Berance se bude líbit rybí citlivost a něžnost. A také bohatá sexuální fantazie.

Pro další horoskopy klikněte sem.

Mohlo by vás zajímat

Další články