Allena si pamatuje na boj s medvědem, jako by to bylo včera. „Cítila jsem, jak mi krev teče po celém těle. Slyšela jsem, jak mi trhá maso z obličeje. A co si pamatuji přesně, je, jak ten malý bastard vyplivoval z huby moje vlastní zuby,“ popisuje žena. Allena přišla během boje s medvědem o 14 zubů.

Naštěstí v tu chvíli přiběhli paničce na pomoc její dva velcí psi. Kříženec pitbula a vlkodav. Ti štěkotem odlákali medvědovu pozornost a trochu ho vystrašili. Ona mezitím mohla utéct. Nebo se spíš odplazit.

Medvěd, který ji napadl, byl navíc poměrně malý, a přesto dokázal napáchat takovou neplechu. Raději si nechce představovat, jak by to dopadlo, kdyby ji napadla naštvaná medvědí máma, jako tomu bylo v Leově případě. Takový útok podle ní nepřežije nikdo. „Podívejte se na moje jizvy, ve srovnání s tím měl Leo jenom trošku poškrábaný obličej. Navíc tak velkého medvěda se nezbavíte bodnutím do ramene,“ naráží na scénu ve filmu.

Přitom se maskéři filmu tak snažili. Leonardo musel před natáčením trávit 5 hodin v maskérně a hlavní vizážista dokonce studoval dobové záznamy o zranění, aby se co nejblíž přiblížil realitě.