Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Žena mnoha tváří Jitka Boho slaví narozeniny: Změna životní cesty a hlavně nová láska

Žena mnoha tváří Jitka Boho slaví narozeniny: Změna životní cesty a hlavně nová láska
Zdroj: Archiv
+ Dalších 14 fotografií
Galerie
Do světa celebrit se Jitka Boho (29), tehdy ještě Válková, zapsala po vítězství České Miss v roce 2010. Dnes slaví své 29. narozeniny a modeling už pro ni dávno není prioritou. V roce 2015 se jí narodila dceruška Rosalie, která je pro půvabnou Jitku celý svět. Jitka se nedostala do povědomí diváků pouze jako modelka, ale také jako zpěvačka. Svůj pěvecký talent měla možnost předvést i v show Tvoje tvář má známý hlas, kde excelovala a diváky svým pěveckým uměním posadila na zadek.

Půvabná oslavenkyně Jitka Boho (29) je žena mnoha tváří. Do svého životopisu může uvést, že je modelka, zpěvačka, herečka, youtuberka, influencerka, ale především maminka krásné dcerušky Rosalie (5).

Jitka Boho na sebe upoutala největší pozornost po účasti v České Miss v roce 2010, kde nejen jako nejmladší, ale i nejmenší dokázala svým půvabem uchvátit celé Česko a vyhrála první místo. Svou krásou a osobností zaujala Jitka později i na nejprestižnější soutěži krásy a na Miss Universe se dostala mezi TOP 15 nejkrásnějších žen světa.

Žena mnoha tváří

Jitka se po vítězství v České Miss živila především modelingem a dlouhou dobu byla velmi žádanou modelkou. Po čase ale modelingovou kariéru pověsila na hřebík a začala se věnovat zpěvu, ke kterému měla velmi blízko už od malička. Díky hudbě se potkala s mužem, se kterým už sice netvoří pár, ale její život od základu změnil. Jitka poznala Lukáše Boho, za kterého se po nějaké době známosti provdala a společně na svět přivedli krásnou dceru Rosalii.

Jitka na sobě jako zpěvačka velmi zapracovala a začalo se jí dařit. Vydala několik hudebních klipů, k některým si dokonce napsala i text, nejvíce na sebe ale upozornila v show Tvoje tvář má známý hlas. Divákům svým pěveckým talentem doslova vyrazila dech a stala se jednou z nejoblíbenějších a nejlepších účastnic celé show.

Rozchod a nová láska

Ani pro Jitku Boho nebyl život úplně bezstarostný a poznala bolest zlomeného srdce na vlastní kůži. S bývalým partnerem Lukášem Boho, se kterým má dceru Rosalii, se rozešli minulý rok, kvůli koronavirové situaci ale museli rozvod odložit. "Chci vyvrátit spekulace o finančních problémech, to mi přijde scestné. Lidé asi viděli, že jsme se s Lukášem měli docela dobře, nestrádali jsme. Nikdy jsem neprahla po tom mít miliony, drahé kabelky a šperky, ale žili jsme si úplně v pohodě," prozradila před nějakou dobou Jitka pro eXtra.cz v rozhovoru s Evou Decastelo v pořadu Extra host. "Ten pravý důvod nechci rozebírat, chci tím chránit Rozárku. Tak to chce i Lukáš. Je pro nás na prvním místě. Hlavní je výchova a to, aby byla dcera šťastná a spokojená," dodala.

Novou lásku ukázala světu letos na konci června. A krásná Jitka po boku partnera Matěje Lišky opět září jako sluníčko. "Nějaký ten pátek už to bude, co mi zamotal hlavu. Nebýt mého zlomeného palce (jo, co člověk pro lásku neudělá, že?), asi bychom to nikam nedotáhli. Teda my to stále táhnem a doufám, že táhnout už budem napořád," napsala k jednomu z příspěvkům na Instagramu, kde ukázala i nového partnera.

Podívejte se do galerie, jak šel s úspěšnou a krásnou oslavenkyní Jitkou Boho čas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy