Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Žena milovala opalování v soláriu, podívejte se, s jakou nechutností skončila na tváři!

Rakovina kůže je velká hrozba pro lidi, co milují slunění.
+ dalších 1 fotografií

Tahle žena už nejspíš solárko či pláž nikdy nenavštíví.

Závislačka na opalování Jo Irving (30) miluje slunění v soláriích už od 14 let. A opalovala se prakticky v kuse. Solárko navštěvovala pětkrát týdně, a to včetně doby, kdy byla těhotná. Ale teď se matka dvouletého syna odmítá na opravdové či umělé slunce jenom podívat. Prodělala totiž rakovinu kůže v oblasti oka.

Jo Irving si všimla zvláštní bílé skvrny na levé straně nosu už před čtyřmi roky. Nedělala si z toho žádné starosti a i doktor na preventivní prohlídce jí řekl, ať se nestrachuje.

Minulý rok však byla na kontrole, kde ji hned poslali ke specialistovi, který diagnostikoval rakovinu kůže. Irving musela okamžitě na operaci, kterou jí dělali v lokální anestezii.

Nádor lékaři úspěšně odoperovali, ale výsledek vypadal vskutku hrozivě. Žena bude mít do konce života díru v obličeji a už nikdy se nesmí opalovat. Rakovina se totiž může vrátit. Svůj případ bere jako varování pro ostatní.

„Všichni moji přátelé se smáli, že mám tanorexii, protože jsem nikdy neviděla svou pravou barvu kůže. Jen jsem myslela, že závidí. Když se ale podívám zpátky, byla má závislost na opalování směšná. Chci, aby můj příběh sloužil jako varování pro ostatní,“ vyjádřila se Irving pro mirror.co.uk.

Mohlo by vás zajímat

Další články