Donna McMahon trpěla šílenou fobií z vody. Jen představa, že by se měla ponořit do teplé vany, ji děsila. Nemohla se umýt, vykoupat ani si jít zaplavat. Když viděla vodu, dostala záchvat paniky a měla úzkost.

Nebyla si ani schopná normálně umýt vlasy. Jediné, co zvládla, bylo umýt si celé tělo houbičkou. Vlasy si myla zhruba hodinu, dělala u toho dlouhé pauzy a děsila ji představa, že by jí voda stékala po obličeji. Tenhle odpor k vodě trval 30 let! Po tak dlouhé době je ale vše jinak. Donna už se osprchuje a také si zaplave v bazénu. Jak to dokázala? Stačilo k tomu jediné – hypnóza.

Donna se setkala s terapeutem Robertem Hissem. Ten ji uvedl do stavu hypnózy a snažil se zjistit, proč má tak panický strach z vody. Její fobie sahá do jejího dětství. Když jí bylo 5 let, byla s rodiči v aquaparku a nějaké dítě ji strčilo dolů. A to ji poznamenalo na tak dlouhou dobu. Kvůli hypnóze si vybavila zážitek, který pro ni byl tak děsivý. Celé si to v myšlenkách prožila, a to způsobilo, že se svého strachu z vody zbavila. Najednou jí nedělalo problém se sprchovat nebo se vydat do bazénu.

Donnu mrzí, že terapeuta nenavštívila dříve, mohla si tak svých strachů a úzkostí ušetřit. „Připadá mi to, jako by se stal zázrak. Nikdy bych nevěřila, že se toho všeho zbavím za pouhou hodinu. Jsem šťastná, že konečně můžu vzít děti na pláž a do bazénu a dát jim všechno to, co mají jejich vrstevníci,“ směje se Donna.