Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Žena má největší rty na světě. Pořád rostou a hrozí, že zemře! ŠOKUJÍCÍ FOTOGRAFIE UVNITŘ ČLÁNKU

Žena zažívá kvůli rtům utrpení.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Některé dívky a ženy si do rtů píchají botox, aby je měly plnější a větší. Tamara Bennett (20) z Tasmánie má obrovské rty od přírody, ale jsou její noční můrou. Pořád rostou a dívce hrozí, že zemře.

Tamara Bennett z Tasmánie má velmi vážný zdravotní problém, kvůli kterému zažívá doslova peklo. Narodila se se vzácným mateřským znaménkem, které způsobuje, že se její ret pořád plní krví a zvětšuje se. Někdy ho má dokonce až třikrát větší, než je obvyklé. Dívka už má za sebou několik operací, ale její stav se zhoršuje. Rty se pořád zvětšují a může dokonce i zemřít.

Svoje znaménko a jizvy nesnáší, a tak si je maskuje make-upem. Chtěla by, aby měla normální rty jako každý člověk. Pravidelně musí chodit k lékaři, kde jí musí vysávat krev ze rtů. Má problém s jídlem a pitím a ve škole se jí spolužáci smějí a šikanují ji.

Dívka doufá, že bude moct podstoupit velmi závažnou operaci, která by jí na delší dobu pomohla, a nemusela by chodit pravidelně na odsávání krve. Doufá, že vše dobře dopadne a ona bude mít rty jako ostatní.

Související články

Další články