Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Žena má fobii ze sexu. S přítelem si proto namísto dítěte pořídili panenku!

Pár spolu není sezdaný, ale na důkaz lásky si Erica nechala úředně
změnit příjmení na Davies.
Zdroj: Rowan Griffiths
Svérázný pár z Velké Británie sice nikdy neměl sex, ale vychovává malé dítě. Nahrazuje jim ho panenka!

Erica (33) a Gareth (35) jsou spolu už deset let. Přesto ani jednou neměli sex. Erice se totiž představa podobného fyzického kontaktu hnusí a vypěstovala si na ni fobii. Za všechno může nejspíše negativní první (a zároveň poslední) zkušenost s jejím bývalým přítelem v devatenácti.

„Neměla jsem s ním příliš dobrý vztah,“ popisuje svou minulost Erica. „Sex jsem s ním měla jen jednou a hnusilo se mi to. Možná je to i kvůli tomu, že nebyl příliš láskyplný. Od té doby se mi nicméně hnusí pouhá představa.“

Když začala randit s Garethem, myslela si, že jejich vztah zase brzy skončí. Přestože byl její přítel ale z počátku zklamaný, rozhodl se, že s Ericou zůstane. „Pokud mám být upřímný, myslel jsem si, že svůj postoj nakonec přehodnotí. Přitahoval jsem ji, a když jsme se líbali a objímali, chtěl jsem zajít dál. Bylo to pro mě tedy docela zklamáním, ale rozuměl jsem jejím důvodům a prostě jsem jenom chtěl být nadále vedle ní a chránit ji.“

Jenže jak mít společné dítě bez kopulace? Dvojice momentálně přemýšlí o umělém oplodnění. Ještě předtím si ale pořídila panenku!

Jedná se o takzvanou reborn doll, která se co nejvíce snaží napodobit skutečné dítě. Partnery stála v přepočtu na naši měnu více jako osm tisíc. A pořídili si ji samozřejmě se vším všudy, tedy i s kočárkem, dětskou sedačkou a hromadou oblečení. Jméno jí dali Joshua a běžně s ní chodí také na veřejnost.

„Zamilovala jsem se do něj hned na první pohled. Je jako můj vlastní syn. První se na nás ostatní dívali s posměchem a ptali se, proč s sebou nosíme panenku. Teď už ale všichni o Joshuovi vědí a akceptují ho,“ říká Erica.

Panenka je pro ni přípravou na její vlastní mateřství. Jak ale říká, Joshua bude pořád součástí rodiny.

Související články

Další články