Pro mladou ženu je ztráta krásného obličeje tou nejhorší noční můrou. Pro Danu Vulin je to bohužel realita. Před dvěma lety ji žárlivá sokyně v lásce polila metylalkoholem. Dlouho se Dana skrývala v masce, ale teď se rozhodla pro odhalení.

Dana byla před zohavením krásná blondýnka a na to také doplatila. Na silvestrovském večírku pár okamžiků mluvila s manželem své známé, která se přes to nepřenesla a rozhodla se ji potrestat. Natalie Dimitrovská svoji domnělou „sokyni“ polila metylalkoholem. Dana vzplála jako pochodeň, jelikož držela dýmku na kouření cracku.

28letá žena utrpěla popáleniny třetího stupně na dvou třetinách těla, strávila dlouhou dobu v kómatu a doteď snáší nepředstavitelnou bolest jak psychickou, tak i fyzickou. „Byla jsem lidská hořící koule. Ona tam jen stála, smála se a pak se svým mužem utekli z mého bytu,“ popsala Dana v reality show.

Dana musela podstoupit desítky rekonstrukčních operací. Její hrudník, ňadra, paže a obličej jsou jedna velká jizva. Od útoku nosí na obličeji masku s otvory pouze pro oči, nosní dírky, uši a ústa. Teď však přistoupila na natočení dokumentu, v rámci kterého si tuto neděli sundá masku a odhalí svou tvář.

Šílená Natalie, která ji zmrzačila a zničila jí život, dostala od soudu trest 17 let vězení.