Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Žena, která zničila Johnnyho Deppa: Amber Heard se hřeje v náruči režiséra kultovního hororu!

Amber nyní randí se slavným režisérem.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Amber to střídá
Herečka Amber Heard (33), která dnes slaví Kristova léta, střídá muže jako ponožky. Bývalá manželka Johnnyho Deppa (55) se ani nestačila oklepat z rozchodu s obchodníkem s uměním Vitem Schnabelem (32) a už si užívá hřejivou náruč dalšího vlivného muže, tentokrát režiséra slavného hororu IT - Andyho Muschiettiho (45).

Blondýnka zřejmě není ráda sama, protože střídá jeden vztah za druhým. Velmi krátkou dobu po rozchodu s Vitem Schnabelem totiž začala být spojována s argentinským režisérem kultovního hororu IT Andym Muschiettim. Teprve minulý měsíc byli spolu spatřeni, jak kráčí ruku v ruce. Bisexuální herečka nakonec informaci o tom, že jsou spolu, potvrdila.

Měl by se snad režisér bát, že dopadne jako pirát z Karibiku Johnny Depp? Toho totiž Amber po jejich rozvodu obvinila z domácího násilí. Jejich manželství trvalo "celých" patnáct měsíců, ale dalších X měsíců trvaly soudní tahanice. Johnny Depp je jistě šťastný, že se své bývalé ženušky zbavil. Nespory se na něm podepsaly a Depp zestárl o několik let

S Amber není život evidentně jednoduchý. Po Deppovi chodila ještě s milionářem a legendárním zakladatelem Tesly Elonem Muskem, se kterým se rozešla loni v únoru. Současný hereččin přítel aktuálně připravuje pokračování legendárního příběhu s klaunem Pennywisem v hlavní roli. Do kin by měl horor IT přijít už letos.

Amber přejeme všechno nejlepší k narozeninám, aby našla konečně toho pravého!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy