Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žena, která zamotala hlavu Prachařovi: Diana Mórová z Talentu slaví 50. narozeniny

Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
všechno nejlepší
Diana Mórová (50) se vepsala do pamětí českých diváků nejenom jako porotkyně show Česko Slovensko má talent. Hodně se o ní mluvilo i v období, kdy vrcholila manželská krize Jakuba Prachaře (36) s Agátou Hanychovou (34).

Na Slovensku patří mezi televizní stálice, u nás se Diana Mórová proslavila až porotcováním v Česko Slovensko má talent. Zraky celé země se na ni upínaly především kvůli Jakubovi Prachařovi, který rozhodoval o osudech soutěžících spolu s ní.

Právě blonďatá diva z východu měla být jednou z příčin krachu jeho manželství s Agátou Hanychovou. Ta dokonce dostala drsnou textovku, v níž jí tajemný práskač nevěru vylíčil v živých barvách. „Oba dva šli z jednoho poschodí a pár minut po sobě z hotelu odjeli, bylo je slyšet až na chodbu,“ stálo mimo jiné v esemesce.

Rozbořila manželství?

Těžko říct, zda Jakubův vztah s Agátou skutečně rozbořila Mórová. Chtějí se nechat rozvést, ani jeden ale ještě nepodal příslušné papíry. Prachařovi od spekulací o románku s Dianou skončila v náruči topmodelka Denisa Dvořáková (28), přítele si našla i Agáta. Jak ale nedávno svěřila eXtra.cz, s jednatelem realitní kanceláře Zdeňkem se po čtyřech měsících rozešla.

Diana Mórová dnes slaví padesátku a život jde dál i bez Prachaře. Kromě Talentu je k vidění i na divadelních prknech, bezmála třicet let hraje ve Slovenském národním divadle. Můžete si ji pamatovat i z kdysi populárního sitcomu Panelák.

Související články

Další články