Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žena, která se provdala za zombie panenku, si našla kluka! A zase je to umělák!

Felicity Kadlec Rossi: Žena se provdala za zombie panenku
Zdroj: Instagram Felicity Kadlec Rossi
+ Dalších 14 fotografií
bizár

Felicity Kadlec Rossi - dvaadvacetiletá Američanka, která se provdala za zombie panenku jménem Kelly - se zřejmě rozhodla rozšířit počet lidí žijících v polyamorickém vztahu. Pořídila si totiž nového kluka Roberta. Problém je, že je to zase zombie umělák.

Felicity Kadlec rozvířila svět sociálních sítí před třemi lety, kdy se pochlubila vztahem se zombie panenkou jménem Kelly Rossi. A protože to byla láska jako trám, ty dvě se spolu i vzaly a Felicity dokonce převzala i "strašidlácké" příjmení. Plánovaly krásný, šťastný život, dokonce prý chtěly i miminko.

Teď se dívka z americké Oklahomy na svém Instagramu přiznala k tomu, že se v jejich svazku skutečně objevil někdo třetí. Nejde nicméně o "zombie prcka", ale o nového partnera. Jmenuje se Robert, nosí fešný oblek a kravatu a je to... další zombie umělák!

Svatba jako z pohádky! Nebo z hororu?

Felicity si strašidelnou panenku Kelly vzala podle serveru v roce 2018. Jako hosté dorazili její příbuzní a přátelé, ale i dalších osm panenek. Kelly přitom byla podle jejího tvrzení o sedmnáct let starší.

Kromě manželského "štěstí" však jejich vztah Felicity přinesl i perné chvíle. Čelila hejtům, že se chlubí skutečným mrtvým miminkem. Dokonce se kvůli tomu vypravila na místní policejní stanici, aby získala potvrzení, že jde pouze o panenku.

Láska ve třech s Robertem

"Kelly je stále moje manželka, ale Robert je mým novým klukem. Vypadá velmi mile." Letos se pak Felicity fanouškům pochlubila s další žhavou novinkou. Našla si, a panenka Kelly nejspíše ani nemukla, nového přítele jménem Robert.

Robert je skutečný elegán. Nosí slušivé šedé kalhoty s páskem, modrou košili nebo rovnou modrý oblek. Koneckonců, modrá mu jde skvěle k pleti, která je rovněž do modra. Všem třem to prý skvěle klape, moc se nehádají a plní si všechny své sny.

Spisovatelka Felicity Kadlec Rossi

Zatímco na sociálních sítích se čile diskutuje o tom, co je to za šílence, Felicity je možná jen skvělá marketérka. Sama sebe totiž popisuje jako spisovatelku, koneckonců už jí vyšla i vcelku úspěšná kniha Zombieblood.

Popisuje příběh dívky, která je nepochopená rodinou, žije ve vlastním fantaskním světě a má za přátele jen panenky a imaginární zombie kamarády. Když se jednoho rána probudí, ocitne se v jedné ze svých fantazií, o kterých vždy snila!

Související články

Další články