Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Žena, která je 14 let v kómatu, porodila chlapečka: Možných otců jsou desítky!

Zdroj: Profimedia
znásilnění
Ke znásilnění ženy v kómatu došlo v nemocnici v Arizoně. Případ je o to horší, že personál nemocnice znásilnění odhalil až ve chvíli, kdy žena začala rodit. Oběť se ve svých 29 letech stala matkou a ani to netuší, v kómatu je totiž už více než 14 let. Nejmenovaná žena porodila chlapečka. Policie oznámila, že proběhnou testy DNA všech mužských zaměstnanců nemocnice.

Policie města Phoenix vydala k případu prohlášení na speciální tiskové konferenci. Seržant Tommy Thompson americkým médiím sdělil, že žena, která je v kómatu dlouhých čtrnáct let, porodila chlapečka. Miminko během porodu mělo namále, nyní se však úspěšně zotavuje. Policie oznámila, že testy DNA proběhnou u všech mužských zaměstnanců nemocnice.

Oběť znásilnění je v kómatu více než čtrnáct let, poté, co se v patnácti letech málem utopila. Nyní se z ní bez jejího vědomí stala matka. Její rodina se novorozeného chlapečka ujme a prostřednictvím seržanta Thompsona veřejnosti sdělila, že miminko u nich bude dostávat veškerou lásku a potřebnou péči.

Podle policie je možné, že žena byla v nemocnici znásilňována opakovaně. Thompson zdůraznil, že porod proběhl přirozenou cestou a ačkoliv při něm dítě málem zemřelo kvůli blíže nespecifikovaným okolnostem, momentálně se zotavuje a bude v pořádku.

Seržant Thompson potvrdil, že testy DNA byly nařízeny všem mužským zaměstnancům nemocnice. Dodal, že pokud se prokáže, že personál nemocnice o těhotenství ženy v umělém spánku věděl a zatajil ho, čeká nemocnici i konkrétní osoby přísný postih.

Žena patří do kmene, jehož rezervace se nachází jen pár kilometrů od nemocnice. Náčelník kmene se k situaci vyjádřil. „Když je vámi milovaná osoba ve stavu, kdy nemůže vůbec nic dělat a je absolutně bezbranná, musíte nejvíce věřit lidem, kteří o ni pečují. Bohužel, jeden z pečujících důvěryhodný nebyl a staral se o ni po svém. Doufám a věřím, že spravedlnosti bude učiněno za dost,“ vypověděl serveru Daily Mail.

Související články

Další články