Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena, která bude mít na povel Meghan: Drsoňka, co si nebere servítky!

Meghan bude muset poslouchat.
Zdroj: archiv
+ Dalších 37 fotografií
Meghan Markle (33) to po svatbě s princem Harrym (36) určitě nemá jednoduché. Už totiž zdaleka není americkou herečkou, ale vévodkyní ze Sussexu. A ta se musí nějak chovat. I z toho důvodu dostala Meghan přidělenou Samanthu Cohen (49), která má za úkol ji srovnat a poučit o vhodném vystupování. Na královském dvoře je známá tím, že se s ničím nepáře.

Po svatbě s princem Harrym se musí naučit vystupovat jako pravá dáma. Není dobré si dovolit byť jen drobnou chybičku. I proto dostala Meghan Markle (36) přidělenou Samanthu Cohen, učitelku dvorské etikety, která jí bude říkat, co a jak, píše Daily Mail.

Na královském dvoře je známou drsoňkou, která si nebere servítky. Je pořádně od rány a možná kvůli tomu má přezdívku Panter. Se svou sedmnáctiletou zkušeností jistě dokáže Meghan srovnat do latě.

Novomanželce prince Harryho bude radit v ledasčem. Jak se má Meghan oblékat, už sama trošku tuší. Ultra krátké šatičky nepřicházejí v úvahu. Stejně tak jako výrazné líčení. Je bez debat, že je potřeba se i správně naučit stolovat i komunikovat o vhodných tématech. Samantha bude do Meghan všechny potřebné záležitosti dostávat celý půlrok.

Související články

Další články