Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Žena hvězdy NHL Karolina Gudasová: Promluvila o krizi ve vztahu a životě za Prahou

Žena hvězdy NHL Karolina Gudasová: Promluvila o krizi ve vztahu a životě za Prahou
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Muzikálová zpěvačka
Muzikálová hvězda a nejmladší držitelka Thalie Karolina Gudasová (27) nyní usilovně pracuje na nahrávání CD, natáčení videa a přípravě velkolepé show pro děti s názvem Karol a Kvído. Kromě toho se však partnerka hvězdy NHL Michala Neuwirtha stará o dvě malé děti. Jak zvládají život v karanténě a co plánují s manželem, až všechno pomine?

Karolina Gudasová tráví s Michalem Neuwirthem koronavirovou krizi v domečku za Prahou a spřádá velké plány.

Jste muzikálová herečka a zpěvačka. Co vás vedlo k tomu se nyní zaměřit na děti a natočit pro ně album?

Sama jsem maminkou dvou dětí, mám dvouletou holčičku Emilku a ročního chlapečka Marka. A hledala jsem českou současnou dětskou tvorbu a zjistila jsem, že je toho pro děti hrozně málo. Většinou jsme skončili u pana Svěráka a Uhlíře - hudby mého dětství. A tak jsem si řekla, že zkusím vymyslet něco pro naše děti. Oslovila jsem své kamarády, textaře, skladatele a už teď máme šest hotových písniček.

Zpíváte i svým dětem? Mají nějakou oblíbenou písničku?

My doma zpíváme opravdu pořád. Teď je u nás v oblibě semaforské Honky Tonky Blues a zpívaná Karkulka. Pořád se to mění.

Připravujete také show Karol a Kvido. Proč zrovna tato dvě jména a na co se děti mohou těšit?

Karol jsem já a se jménem Kvído jsem se inspirovala u mého bráchy, který má syna Kvída. Strašně se mi líbilo pro naši nadpřirozenou bytost, která létá a dělá lumpárny. Připravujeme pro děti CD, zároveň ke každé písničce natáčíme taneční videoklip. To vše bude brzy na spotify na youtube. Ale hlavně potom od ledna budeme jezdit po celé republice s naší dětskou show, která se bude skládat z těchto písniček. Na koncertech nebude chybět doprovodný program jako malování na obličej, cukrová vata, popcorn, Kvídovy tvořivé dílny, focení a spousta zábavy.

Teď k vašemu soukromému životu. Jak trávíte život v karanténě?

Trávíme ho v našem domečku za Prahou se zahradou a také jsme hodně v lese, který máme hned za domem. Přestěhovali jsme se do domu v září, takže jsem teď obzvlášť ráda, že máme zahradu. Obdivuju lidi, co jsou s malými dětmi doma v bytě.

Nechybí vám jeviště?

Chybí i nechybí. Jsem ráda, že teď na jaře nejsem zavřená každý den na divadelních zkouškách, ale chybí mi kolegové a diváci.

Vidíte na současné situaci nějaká pozitiva?

Největší pozitivum vidím v tom, že teď můžu věnovat více času projektu Karol a Kvído a že nemusím tolik dělit čas mezi dětmi, projektem a divadlem. Jsem především maminka, takže se na tom snažím pracovat hlavně po večer, když děti spí a přes den jsem tu jenom pro ně.

Máte nějaký recept na to, jak si i v karanténě udržet zdravý rozum a nelézt si s partnerem na nervy?

Asi je to nejvíce o toleranci. Na začátku karantény bylo těžké najít nový společný rytmus. Oba jsme v tu dobu byli i nemocní, takže psychika nebyla úplně dobrá. Nicméně jsme to spolu překonali a myslím, že nás to zas posílilo. Trávíme hodně času zahradničením a musím říct, že jsem si nikdy nemyslela, že nás to bude tak bavit.

Váš partner, Michal Neuwirth, je profesionální hráč hokeje. Jak karanténu snáší on?

Když vše ze dne na den zavřeli, bylo to pro něj zvláštní. Hned si našel v našem novém domě spousty práce, takže se rozhodně nenudil. Pak začal jezdit na kole, doma posiloval a teď už zase trénuje pod vedením Sparty v menších skupinkách. A odpoledne si občas chodí zarelaxovat na golf.

Co uděláte s manželem jako první, hned jak krize pomine?

Řekla bych, že odvezeme děti k babičce a půjdeme spolu na dobrou večeři.

Žila jste také několik let v USA. Je něco, po čem se vám v Česku teď stýská?

Nejvíce se mi stýská po kamarádkách z hokejového světa. Ve Philadelphii jsme měli super evropskou partu. A dokonce jsme všechny měly stejně staré děti, takže to bylo skvělé.

Chtěla byste se do Ameriky jednou vrátit?

Vlastně ani nevím. Mně se líbí všude, kde jsme jako rodina. Možná bych uvažovala o tom, trávit zimu na Floridě, protože nejsem moc velký milovník zimy. Ale uvidíme, zatím chceme být tady v Čechách, kde máme babičky a dědečky.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy