Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Žena dala synka (2) hlídat prarodičům: Opilý děda v něm viděl ďábla a hodil ho do pece

Žena dala synka (2) hlídat prarodičům: Opilý děda v něm viděl ďábla a hodil ho do pece
Zdroj: profimedia
tragédie
Otřesný případ vyšetřuje policie ve městě Omsk v Rusku. Jednadvacetiletá Irina Andrejeva musela do práce, a tak dala svého synka (2) hlídat prarodičům. Děda (53) ale během hlídání vnoučka popíjel a stala se tragédie. V malém chlapečkovi viděl ďábla a hodil ho do rozpálené pece. Způsobil mu tím popáleniny na 50% těla.

Když se Irina Andrejeva rozhodla, že nechá svého dvouletého synka na pár hodin na starost prarodičům, nemohla tušit, jak tragický to bude mít konec. Třiapadesátiletý děda během hlídání popíjel alkohol a v mžiku vytrhl nebohého chlapečka z náruče babičce, kterou vyhodil z domu. Ta vyděšená běžela pro sousedku, ženy se společně dostaly do domu a naskytl se jim pohled na skutečnou hrůzu. Opilý děda malého chlapečka hodil do rozpálené pece, prý proto, že v něm viděl ďábla

Babička a sousedka dostaly nebohého chlapce z pece ven a zavolaly záchranku. Ta dvouletého chlapečka převezla do nemocnice, kde s popáleninami na 50% těla bojuje o život na jednotce intenzivní péče. „Chlapec je ve vážném stavu. Lékaři dělají vše, aby zmírnili jeho bolesti,“ sdělila mluvčí Regionálního zdravotnického odboru v Omsku Světlana Ospennikova.

Podle policie byl muž opilý a měl halucinace, které v jeho hlavě přetvořily chlapcovu tvář na to, co se mu zdálo jak tvář ďábla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy