Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena dala na Instagram svou macatou prdelku, Instagram ji ale smazal. Co se dělo dál?

Hnusí se vám pohled na takové pozadí?
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie

Meghan Tonjes je písničkářka a zpěvačka, která má trochu větší postavu a nestydí se za to. Na Instagram dala pár fotek svého trošku většího zadečku, ale Instagram její fotografie rychle smazal, protože údajně porušují jejich pravidla. Jelikož je ale na této sociální síti spousta modelek, které tam dávají ještě mnohem odvážnější fotografie, rozhodla se proti nim bojovat.

Napsala Instagramu a překvapivě se jí dostalo odpovědi, že se stále snaží vyhodnocování závadných fotografií vylepšovat a její fotky nakonec vrátili. Meghan Tonjes ale spustila takovou soukromou kampaň, ve které se snaží ženám říct, že i když nemají dokonalé tělo modelek, rozhodně by se neměly za to stydět.

Hodlá tedy pokračovat v publikování fotografií svého, podle některých, „nedokonalého“ těla. A ne proto, aby způsobovala kontroverzi, ale proto, aby pomohla ženám, které se za své tělo stydí.

„Nedělám to pro sebe, ale dělám to pro holky na střední škole, které nenávidí to, jak vypadají, a tímto způsobem si mohou více věřit,“ vysvětluje Meghan Tonjes. „Pro někoho to může znamenat hodně. Pro někoho to může být terapeutické. Promlouvám k dívkám, kterým někdo řekl, že z nich nic nebude, pokud nejsou štíhlé.“

Související články

Další články