Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena, co chodí se starším mužem, nemusí být zlatokopka, říká v rozhovoru herečka, která svedla Etzlera!

Radka Pavlovčinová (28) je slovenská herečka, která se proslavila nejen svými rolemi, ale i románkem s Miroslavem Etzlerem. Zdá se, že ten už je ale dávno zapomenut a herečka si užívá především pracovních úspěchů. Sama říká, že herectví je pro ni terapií, jelikož je osobností mnoha charakterů a na jevišti se může vybít. To ale není zdaleka jediné, co prozradila v rozhovoru pro OneTv.cz.

Svoji profesi herečky by Radka Pavlovčinová za nic nevyměnila. Na herectví neshledává nic negativního. „Možná to, že člověk občas musí sdílet své soukromí s veřejností a cítí se jako hromadný majetek,“ přiznává a naráží přitom zřejmě na svoje dávné pletky s Miroslavem Etzlerem, kvůli kterým se mu definitivně rozpadlo manželství.

Herecké vztahy má ale herečka i přesto v pořádku. Šikanu na pracovišti nikdy nezažila. Ve škole však ano. „Smáli se mi, jelikož jsem nosila rovnátka. Moc to nepomohlo, jak vidíte,“ směje se herečka. „Kvůli tomu mi říkali lešení. Pojď, pojď, ty lešení, volali,“ vzpomíná Radka. Šrámy na duši jí to ale rozhodně nezanechalo. Celý rozhovor byl totiž více než úsměvný. Ostatně to můžete vidět na videu.

Související články

Další články