Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena chodila ve sněhové bouři bez kalhotek a bez bot. Co se jí stalo? Podívejte se na video

Proč žena běhala bosá a v tričku na sněhu?
Zdroj: reprofoto youtube.com
Ameriku postihla obrovská sněhová vánice a v sobotu by nikdo ani nevylezl z domu. Na internetu se ale objevilo video právě ze soboty, na kterém žena chodí ve sněhu bosá a bez kalhotek. Nikdo nechápal její chování. Vždyť mohla zmrznout. Nebo dostat minimálně zápal plic.

Mladá brunetka byla na videu zachycena, jak chodí po Morgantown v Západní Virginii jen v bílém tričku s krátkým rukávem. Venku je obrovská zima a sníh a ona jen zvedá nohy, protože je jí očividně zima. Možná to byla nějaká sázka, možná si jen chladila puchýře, nebo ji vyhodil milenec. Ale s největší pravděpodobností jí asi totálně hráblo.

Video na Twitter umístil uživatel Chandlar Fowler a celé ho okomentoval slovy: "Nejhorší ulička hanby, kterou svět a sněhová bouře Jonas viděli.“ Žena každou chvíli zvedá jednu nohu po druhé a rozhlíží se kolem sebe, jako by hledala někoho, kdo by jí měl pomoct. Na celém videu je divné to, že žena drží boty i kalhoty s kabelkou v ruce. Proč si je neoblékla? Sice to vypadá spíše na lodičky, ale lepší lodičky, než běhat bosá.

Západní Virginie byla jedním z nejvíce postižených míst v USA. V sobotu tam napadl metr sněhu. Šlo o největší sněhovou bouři od roku 1869. Všechny teď ale hlavně zajímá, proč žena běhala po sněhu skoro nahá. A také jestli ve zdraví přežila.

Související články

Další články