Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žena byla 27 minut mrtvá: Když ji oživili, nechápala, co viděla na druhém břehu!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Klinická smrt
Ženě se zastavilo srdce a dlouhých sedmadvacet minut si všichni mysleli, že už je mrtvá. Po příjezdu do nemocnice ale oživla. A zažila další šok: pamatovala si totiž, co viděla na druhém břehu!

Když Tina Hines dostala před rokem zástavu srdce, v záchrance se ji snažili resuscitovat. Jenomže se to nedařilo a všichni si mysleli, že už zemřela. Američanka se však po 27 minutách probrala a okamžitě poprosila o tužku a papír.

"Je to skutečné," napsala na papír Tina, která prožila klinickou smrt Informoval o tom portál ladbible.com. Na otázku, co je skutečné, ukázala směrem k nebi. "Barvy byly neskutečně živé," dodala s tím, že dokonce spatřila postavu muže. A je přesvědčená, že šlo o Ježíše Krista

Žena patří mezi 20 procent šťastlivců, kteří si po prodělání klinické smrti něco pamatují. Vědci se na základě jejich vzpomínek snaží přijít na kloub tomu, co nás čeká po smrti. "Skoro všichni si myslí, že mozek už není po smrti aktivní. Je to ale přesně naopak," tvrdí lékař z amerického Michiganu.

Po děsivém, ale i zázračném zážitku si nechala Tina na zápěstí vytetovat slova, která po oživení napsala. Bude tak mít věčnou vzpomínku na den, kdy se podruhé narodila.

Související články

Další články