Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Žena byla 27 LET v kómatu: Teď se najednou probrala, vzbudila ji hádka syna s lékaři!

procitnutí
Když v roce 1991 Munira Abdulla upadla po autonehodě do vegetativního stavu, téměř nikdo nevěřil, že se jednoho dne ještě vzbudí. Jen její syn Omar nikdy věřit nepřestal a jeho přání se po téměř 30 letech splnilo. Munira se 27 let po ošklivé autonehodě a operaci mozku probrala z kómatu, vzbudilo ji, jak se její syn hádá s lékaři.

U města Al Ajn ve Spojených arabských emirátech se v roce 1991 odehrála ošklivá autonehoda. Munira Abdulla seděla v autě se svou rodinou, se kterou měla namířeno domů. Během cesty se ale čelně střetli s autobusem.

Omar si vše stále pamatuje, jako by se událost odehrála včera. „Moje máma seděla se mnou na zadním sedadle. Když viděla, že se blíží střet, objala mě, aby mě chránila. Tenkrát nebyly žádné mobily a nemohli jsme zavolat záchranku. Ležela tam celé hodiny," sdělil pro The National. Následky ošklivé nehody ji dostaly na operační sál, kde prodělala operaci mozku. Následně upadla do kómatu.

Případ Muniry v roce 2017 zaujal korunního prince Abú Dhabí Mohameda bin Saída a ten poskytl rodině peníze na léčbu. Díky tomu byla žena přepravena do Německa, kde se její syn Omar začal hádat s personálem. To jako zázrakem Muniru probudilo a začala k sobě svého syna volat. Nyní už je žena schopná si se svými blízkými aspoň trochu povídat a zotavuje se, aby se mohla vrátit do běžného života.

Mohlo by vás zajímat

Další články