Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena brutálně zavraždila svoje dítě. Hlasy jí našeptávaly, že je ďábel!

Matka podřízla krk svému miminku. (Ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz
Žena se na svoje miminko většinou těší a chce ho ochraňovat a milovat. Může se ale stát, že čerstvá matka začne dítě nenávidět. Vražedkyně z Velké Británie svému miminku podřízla krk. Prý ji k tomu navedly hlasy.

Žena ze Senegalu se do Velké Británie s rodinou přestěhovala teprve před časem. Nejdřív se na svoje miminko jako každá nastávající matka moc těšila. Jenže když porodila, vše se změnilo v horor. Na incident upozornil deník Mirror.

Po porodu začala žena trpět depresemi a úzkostmi. V hlavě slyšela zvláštní hlasy, které jí říkaly divné věci. Našeptávaly jí, že její dítě není její a jde o ďábla. Ona je bohužel poslechla a svému bezbrannému miminku podřízla krk.

Podle britského Mirroru žena trpí duševní poruchou, takzvaným Capgrasovým syndromem. Ti, kteří touto nemocí trpí, mají velmi těžký život. Vše, co se kolem nich děje, je nahrazeno dvojníky, kteří dělají úplně jiné věci, než ti praví. Jenže podle psychiatrů se u ní nemoc ve chvíli, kdy žena dítě zavraždila, neprojevovala. Trpěla „jen“ depresemi.

Ženu obvinili z vraždy, ale vzhledem ke svým psychickým problémům skončila místo ve vězení na psychiatrii.

Související články

Další články