Christina Sysoeva tráví dovolenou v jižní Francii a podle fotek si to pořádně užívá. Když přes sociální sítě vzkazovala přátelům, že je po teroristických útocích v pořádku, nezapomněla přidat pěkně nevhodnou poznámku.

„Kvůli teroristickému útoku mám zničenou dovolenou, ale jsem ok. Mám tady ochranku. V dnešní době s těmi diamanty, co nosím, vůbec nemůžete vyjít na ulici. Tak mě vždy doprovází aspoň dva bodyguardi,“ napsala šokující vzkaz Christina.

Hned se na krásku snesla vlna kritiky. Lidé nedokáží pochopit, proč když celý svět truchlí a soucítí s oběťmi a rodinami tragédie, ona myslí jen na sebe a mluví o svých diamantech. A pěkně se do ní pustili.

„Opravdu jsi tak sobecká a hloupá?“ zlobí se jeden uživatel. „Zemřeš v pekle,“ píše další. „Dnešní svět je opravdu zvrácený. Na ulici umírají lidé a ona mluví o diamantech,“ nechápe další uživatel. „Proč bych se měla cítit provinile? Nebudu číst žádné negativní komentáře,“ napsala Ruska na sociální síť.

Ruska si nejspíš díky tvrdým vzkazům na internetu uvědomila, co vlastně napsala, a zablokovala si všechny svoje profily. Zřejmě jí došlo, že to přehnala, a připravuje si svoji omluvu. Stejně jako to udělala britská turistka, které prý také teroristické útoky v Nice překazily nákupy.

Žena se stala známou od té doby, co se v roce 2013 účastnila britské reality show Meet the Russians. Do paměti se lidem zapsala svojí hláškou: „Já za to nemůžu, že někdo nemá diamanty a kožešiny.“ A tohle opravdu mluví za vše…