Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena (67) konečně prozradila recept na věčné mládí! Může ho mít každá zadaná žena a zadarmo!

67letá Stella Ralfini představila ve svém videu recept na krásnou a věčně mladou pleť. Její tajnou ingrediencí je mužské sperma.

V tutoriálu vysvětluje, jak celá věc funguje. Sperma prý obsahuje antioxidanty a proteolytické enzymy, které působí tak, že pomáhají odstraňovat odumřelou vrstvu kůže, která je potom hladší, vyhlazují se tak vrásky a zpomaluje proces stárnutí.

Recept je následující: Čerstvé sperma si rozetřete po obličeji, nechte 15 minut působit, nakonec umyjte. Abyste dosáhla kýžených výsledků, musíte aplikaci provádět každých deset dní.

Zajímavá žena se k této bizarní metodě dostala na své cestě po Indii, kde studovala tantru. Podle ní tam potkala nejkrásnější ženu na světě, která vypadala mnohem mladší, než ve skutečnosti byla. Ta jí prozradila recept, který se u nich v rodině dědil z generaci na generaci.

Stella však není jediná, která holduje této metodě. Další průkopnicí je padesátiletá herečka Heather Locklear, která vypadá na svůj věk neskutečně mladě. Něco tedy na tom bude.

Související články

Další články