Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena (55), která je babičkou, se stala matkou trojčat. Otcem je její o 15 let mladší milenec

Žena porodila v 55 letech trojčata.
Zdroj: facebook.com/reprofoto Sun
Sharon Cutts (55) z Británie si moc přála další dítě. Přestože už měla 4 dospělé děti, a dokonce byla i babičkou. Měla mladšího milence, a tak si řekli proč ne? Po umělém oplodnění se jim narodila trojčata!

Moc si přála dítě, ale kvůli věku jí to nebylo umožněno přirozenou cestou. Tak se s partnerem Stuartem rozhodli pro umělé oplodnění. Těhotenství v tomto věku je velmi rizikové, oba ale po dítěti moc toužili, a tak si nic nepřipouštěla. Se Stuartem spolu byli 4 roky a on žádné svoje děti neměl. Tak mu je Sharon chtěla dopřát.

Vzhledem k tomu, že jí nechtěli udělat umělé oplodnění v Británii, rozhodla se s milencem odjet na Kypr, protože tam umělé oplodnění dělají až do 60 let. V Británii pouze do 42 let.

Protože Sharon si už prošla menopauzou, nebylo ani umělé oplodnění vůbec jednoduché. Nakonec si vybrali vajíčko od dárkyně, která byla svým vzhledem Sharon podobná. Oplodněné vajíčko se spermií jejího milence jí vložili do dělohy.

Nejdříve vyzkoušeli 9 embryí, ale ani jedno se neuchytilo. Sharon byla zoufalá. Nakonec se to ale povedlo. Dva týdny poté se ukázalo, že je Sharon skutečně těhotná. Svoje trojčata si tak sama odnosila.

„Nevadí mi, že moje děti jsou mladší než moje vnoučata. Aspoň budou mít kolem sebe spoustu kamarádů,“ řekla s úsměvem Sharon. „Když nám z testů zjistili, že mi v břiše bijí tři srdce, Stuart byl v šoku a oba jsme plakali,“ dodala Sharon.

„První věc, která mi bleskla hlavou, bylo, jak to budu všechno zvládat,“ říká Stuart. Ten je z trojčat nadšený. Prý mu změnila celý jeho život.

Pár si musel vzít půjčku, protože i když je umělé oplodnění na Kypru levnější než v Británii, stálo 375 tisíc korun. Těhotenství neměla Sharon zrovna ideální, měla zdravotní problémy, krvácela a lékaři jí ze začátku několikrát doporučovali, aby svoje těhotenství přerušila, protože je to v jejím věku nebezpečné.

Sharon rodila císařským řezem a po 11týdenním pobytu v nemocnici miminka vážila kolem 4 kilogramů. Všichni jsou nadšení a i její děti souhlasily, že to byl dobrý nápad.

Související články

Další články