Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena (†34) porodila trojčátka, za pár hodin zemřela: Zoufalý tatínek Martin (34) teď prosí o pomoc!

Žena porodila trojčata a tragicky zemřela.
Zdroj: GoFundMe
+ Další fotografie
Budoucí maminka byla před porodem v perfektní kondici. Když se jí narodila trojčátka, byli s manželem Martinem (34) štěstím bez sebe. Jenže o několik hodin později přišel šok. Zdravotní stav maminky šel prudce dolů a nedlouho po porodu zemřela. Tatínek na děti zůstal sám a prosí veřejnost o pomoc.

Šťastná a tragická událost zároveň se stala minulý rok v srpnu. Chervonne a Martin Magaoa, kteří v té době už jednoho syna měli, se nemohli dočkat trojčátek. Když se děti narodily, svět vypadal jako zalitý sluncem. Ale příběh rodiny z Havaje bohužel nemá šťastný konec.

Chervonne se po porodu prudce přitížilo a několik hodin poté, co přišli na svět Aayden, Blaise a Carson, zemřela. Ženu původem z Nového Zélandu zabila ojedinělá amniotická fluidní embolie, která postihuje jednu ze sta tisíce žen.

Zdrcený tatínek Martin a syn Tanner (6) tak přišli o nejdůležitější osobu ve svém životě. A o tři miminka a šestiletého syna se musel Martin postarat sám.

Docela se mu to daří, ale potýká se s finančními problémy. Proto prosí veřejnost o pomoc a už se mu ozvalo na padesát dobrých duší. Za každou pomoc je moc vděčný a je rád, že se trojčatům dobře daří. „Tohle je pro tebe, má lásko. Tví tři kluci jsou zdraví a každým dnem dělají velké pokroky,“ napsal nedávno na Facebook.

Související články

Další články