Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žena (30) pije vlastní moč, přítel (56) ji v tom podporuje: Čistí si tím i obličej

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Pití moči
Močí si čistí obličej, pije ji a potírá si jí i další části těla. Do bizarní léčebné metody, která může být až životu nebezpečná, zapojila i svého přítele. Tomu prý po močové kúře znovu začaly růst vlasy. Lékaři však před urinoterapií důrazně varují.

Ruby Karyo (30) a Brian Offenburger (56) mohou vypadat jako normální páreček, opak je ale pravdou. Už jedenáct let si Ruby "vylepšuje" život močovou terapií, a když poznala Briana, strhla ho do zvláštních léčebných postupů i jeho.

"Jakmile se probudím, rozetřu si ranní moč po tváři. Používám ji místo zvlhčovače, buď si ji natírám jenom na pár hodin, anebo ji nechám působit celý den. Na tvář si ji můžete dát každou noc, když jdete spár. Prvních pár dní může vaše pleť vypadat trošku nepřirozeně, protože se z pokožky vytáhnou všechny nečistoty, ale následně se úplně vyčistí," svěřila Karyo britskému webu thesun.co.uk.

Do použití moči jako zdravotní pomůcky ji uvrtal otec. "Jestli chceš být královnou krásy, natírej si močí tvář a také celé tělo," říkával jí ještě za mlada.

Brian si zase pochvaluje,že mu po močových masážích znovu narostly vlasy. Na hlavě už měl pleš a ta mu skutečně začala zarůstat. "Máme fotky před a po jako důkaz," bije se do prsou.

Znechucené reakce lidí páreček neřeší, naopak se je snaží přesvědčit o výhodách močové terapie. "Je výborná i na léčební jizev a pupínků. Močím do flašky s rozprašovačem, potom si moč stříkám do dlaní a vtírám do pokožky. Piji také 150 ml ranní moči alespoň dvakrát týdně. Mám pocit, že mi snižuje hladinu cukru v krvi, cholesterol a pomáhá při cukrovce," tvrdí Ruby.

Lékaři ale mají jasno a urinoterapii rozhodně nedoporučují. Dokonce hrozí otrava, protože v moči jsou obsaženy odpadní látky, které chtělo tělo vyloučit.

Související články

Další články