Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zemřeli jí oba rodiče! Spadlo letadlo a bylo po všem! Nejlepší kamarádka české Barbie má za sebou velké životní trauma

Klara Lima na minulost nevzpomíná ráda.
Zdroj: reprofoto TV Nova, Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
V Česku ji proslavilo hlavně to, že se kamarádí s českou Barbie Gabriel Jiráčkovou. Jenže sama Klara Lima má za sebou velký životní příběh. A hezké vyprávění to bohužel není. V jednom roce Klara Lima přišla o oba milující rodiče.

Klara Lima se zatím proslavila zejména na svém Facebooku. Tam ji sledují tisíce fanoušků, které tato výrazná žena oslovila. Klara se netají tím, že je kamarádkou slavné české Barbie Gabriel Jiráčkové. Jenže kdo by hádal, že Klara má za sebou obrovské životní trauma!

Klařin otec Miloš Novák v roce 1999 založil velmi úspěšnou společnost Minib. Firma si udělala velké jméno na výrobě a prodeji otopných konvektorů. Sedí zde pořekadlo o tom, že český podnikatel prostě udělal díru do světa. S ryze českou firmou dosáhl opravdu velkých věcí.

Vše zničila letecká nehoda na konci roku 2007. Miloš Novák a jeho manželka Zuzana letěli z Hradce Králové do Kyjeva. Jenže u letiště Žuljany se letoun zřítil. Tehdy se psalo, že stroj spadl zřejmě kvůli chybě pilota. Při nehodě zemřelo celkem 5 občanů ČR – více k nehodě najdete ZDE.

„Bylo mi 17 let a nejhorší je najít sama v sobě jistotu zázemí a být tak mladá bez učitelů. Je těžké tu ztrátu překonat. Je to prostě velká bolest a jediné, co pomůže, je dívat se na to jinak a děkovat za ten čas, kdy vás milované osoby mohly něco naučit. Jsou lidé, kteří třeba nepoznají ani to,“ uvedla Klara Lima pro eXtra.cz.

Až čas dokázal tuto velkou bolest urovnat. Klara sice zdědila část firmy po svých rodičích a nouzí netrpí, ale kdyby mohla vrátit čas, udělá to. Rodiče jsou to nejcennější, co v životě máme…

Související články

Další články