Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zemřela zdravotní sestra z Thomayerovy nemocnice: Měla pozitivní nález, pak ji našli mrtvou

Zdroj: Profimedia.cz
koronavirus
Thomayerova nemocnice přišla o zdravotní sestru. Ta měla pozitivní výsledek testu. Před smrtí si stěžovala na to, že v nemocnici nemá dostatek ochranných pomůcek. Žena zemřela doma. Podle policejní mluvčí budou tělo pitvat.

Zdravotní sestřička z Thomayerovy nemocnice zemřela nečekaně doma. Pro Seznam zprávy tuto informaci potvrdil mluvčí nemocnice Petr Šulek.

"Můžeme potvrdit, že doma zemřela sestra z Thomayerovy nemocnice. S ohledem na přání rodiny nebudeme sdělovat žádné další informace," uvedl Šulek, mluvčí Thomayerovy nemocnice.

Objevily se také informace, že sestra špatně nesla, že v nemocnici nemají dost ochranných pomůcek. Prý nebyla v dobrém psychickém rozpoložení a zažívala stresové situace.

"Jeden plášť, brýle a ústenka na 12hodinovou směnu fakt k takovému pacientovi (nakaženému koronavirem pozn. red.) nestačí. To se můžu svlékat, jak chci, a je mi to stejně prd platné," uvedla před smrtí na Facebooku.

Policie vyšetřuje, jak přesně žena doma zemřela. Podle webu Blesk.cz budou ženu pitvat experti. "U všech náhlých úmrtí, takže i v tomto případě, je nařízená pitva," uvedla policejní mluvčí Lucie Nováková.

Související články

Další články