Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zemřela tvář Prima vařečky Dan Kopál (†49): Do poslední chvíle bojoval na přístrojích

Zemřela tvář Prima vařečky Dan Kopál (†49): Do poslední chvíle bojoval na přístrojích
Zdroj: Dan Kopál archiv
smrt
Bývalá tvář televize Prima Dan Kopál (+49) je po smrti. Před lety působil Kopál v divácky oblíbeném pořadu Prima vařečka, který moderoval s kolegou a kamarádem Martinem Zounarem (53). Podle dostupných informací moderátor bojoval v nemocnici s koronavirem.

"Ve věku 49 let zemřel náš kamarád, dlouholetý moderátor Radia Faktor Dan Kopál. Zasranej covid," píši zarmoucení kamarádi a kolegové na sociální síti Facebook. Dan Kopál byl před lety tváří televize Prima, kde působil po boku Martina Zounara coby moderátor kulinářského pořadu Prima Vařečka.

"Dan leží s covidem v kritickém stavu v nemocnici na dýchacím přístroji a prognózy jsou bohužel velmi nejisté," napsal správce stránky Keltoviny zhruba před týdnem.

"BOHUŽEL DNES TVÉ SRDCE DOTLOUKLO NAPOSLEDY. Velmi moc nás to mrzí... Byla radost s tebou spolupracovat na akcích. Vždy plný úsměvů..." uvádějí Keltoviny s dovětkem, že sám Kopál o sobě tvrdil: "Jsem kutil, truhlář amatér, vášnivý stavitel modelů letadel, nadšený houbař, milovník jihočeské přírody, takže turista a cyklista."

S informací o jeho skonu přišel portál blesk.cz.

Související články

Další články