Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zemřela Sylva Žáčková (†56) z Černé punčochy: Herečku zabila vosa

Zemřela Sylva Žáčková (†56) z Černé punčochy: Herečku zabila vosa
Zdroj: Se svolením ČT
Úmrtí

Občas i jediné žihadlo stačí, aby člověka připravilo o život. Poznala to i herečka a někdejší modelka Sylva Žáčková (†56). Ta podlehla alergické reakci po píchnutí vosy. Žáčková byla známá především z filmu Černá punčocha.

Ačkoliv se herečka Sylva Žáčková těšila dobrému zdraví, o život ji připravila jediná vosa. Tu totiž vdechla, když se napila ze sklenice, aniž by si hmyzu všimla. „Sylva nevěděla, že je na bodnutí alergická. Měla těžkou reakci, kterou i přes rychlou pomoc bohužel nepřežila,“ uvedla pro Aha! kamarádka Žáčkové Marta Krampolová (60).

Přes svou třetí ženu poznal Žáčkovou i herec a dabér Jiří Krampol (83). „Byly dvě sestry Žáčkovy, moc hezké holky. Potkávali jsme se v dabingu,“ řekl o zesnulé herečce oblíbený komik.

Nebála se nahoty

Žáčková se u filmu poprvé objevila jako malá dívenka, když si v roce 1966 zahrála malou roličku ve snímku U telefonu Martin. Výrazněji pak na sebe půvabná herečka upozornila ve filmu Druhý tah pěšcem. V něm totiž ukázala své vnadné křivky.

Výraznou roli měla Žáčková ve snímku Černá punčocha. Ten se odehrává ve světě modelingu, který byl herečce vlastní. Věnovala se totiž modelingu. Naposledy se před kamerou objevila v roce 1993 ve filmu Dokonalý manžel.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy