Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřela princezna Maria Galitzine, pravnučka českého krále: Bylo jí pouhých 31

Zemřela princezna Maria Galitzine, pravnučka českého krále: Bylo jí pouhých 31
Zdroj: Facebook Maria Singh
+ Další 2 fotografie
tragédie
Ve věku 31 let zemřela princezna Maria Petrovna Galitzine. Do 32. narozenin jí zbývalo pouhých pár dní, když ji zradilo srdce. Jako příčina smrti je uváděno srdeční aneurysma. Na tomto světě po ní zůstal manžel a dvouletý synek.

O smrti princezny Marii informovala zahraniční média. Ta uvádějí, že zemřela 4. května v Texasu na srdeční aneurysma. Bylo jí pouhých 31 let, do jejích narozenin zbýval necelý týden. Ztráta tak mladého života zasáhla především princeznina manžela šéfkuchaře Rishiho Singha. Ten je nyní sám na výchovu jejich společného syna Maxima.

Maria Petrovna Galitzine byla poslední pravnučkou posledního českého krále Karla I. a narodila se 10. května 1988. Její otec Piotr Galitzine je ruským aristokratem a proto žila s rodinou právě v Rusku. Její matkou je rakouská arcivévodkyně Maria Anna. Po dostudování se princezna přestěhovala do Belgie a následně trávila čas i v mnoha dalších státech, dokud se neusadila v americkém Texasu.

Pohřeb

Princezna Maria byla k poslednímu odpočinku uložena už v pátek 8. května, zahraniční média však o jejím skonu informovala až nyní. Její náhlý odchod všechny šokoval a její blízcí tvrdí, že společně s ní ze světa odešlo světlo, které rozdávala svým úsměvem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy