Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zemřela oblíbená hvězda (†59) seriálu Přátelé. Zákeřná nemoc se jí stala osudnou

James Michael Tyler jako barman Gunther s Rachel v seriálu Přátelé.
Zdroj: NBC studio
+ Další 3 fotografie
Úmrtí

Po dlouhé nemoci ve věku 59 let zemřel americký herec James Michael Tyler, který se proslavil především díky sitcomu Přátelé jako Gunther, číšník z kavárny, kterou s oblibou navštěvovala šestice hlavních postav.

V roce 2018 lékaři Tylerovi diagnostikovali pokročilou rakovinu prostaty. Nemoc se mu později rozšířila i do kostí. Herec zemřel v poklidu v neděli ráno ve svém domě v Los Angeles, oznámil podle stanice BBC jeho manažer.

Jeho manažer připomněl, že Tyler se ve snaze pomoci co nejvíce lidem nebál svůj příběh zveřejnit a přesvědčoval muže, aby již od 40 let podstupovali krevní test, který může rakovinu prostaty odhalit.

Gunther byl oblíbený

Přestože v Přátelích se zdaleka neobjevoval tak často jako šest hlavních protagonistů, i tak si získal popularitu mezi seriálovými fanoušky. Coby Gunther z kavárny Central Perk měl roli neúnavného ctitele své kolegyně z kavárny - Rachel v podání Jennifer Aniston (52). Objevil se v téměř 150 epizodách sitcomu.

Herečka Jennifer Aniston sdílela na svém Instagramu video ze seriálu a k tomu dopsala: „Přátelé nikdy nebudou stejní bez tebe. Děkuji ti za všechen smích, který jsi přinesl do show i do našich životů. Budeš nám vemi chybět.”

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy