Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zemřela Nina Divíšková: Nejmladší ze tří dcer jí posílá vzkaz do nebe, Jan Kačer trpí

Herečka Adéla Kačerová s tatínkem Janem Kačerem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
zajímavosti

Odešla výjimečná herečka Nina Divíšková. S manželem Janem Kačerem spolu byli více než padesát let a mají tři dcery. Jejich nejmladší dcera Adéla Kačerová Kubačáková je také herečkou a s manželem, kterého měli rodiče Adély velmi rádi, vychovává dvě dcery.

Nina Divíšková měla s manželem Janem Kačerem tři dcery. Manželé byli několikanásobnými prarodiči, takže po ztrátě babičky truchlí i vnoučataV Moravskoslezském kraji se manželům narodily dcery Simona (59) a Klára (58). Následně se rodina přestěhovala v 60. letech na pražský Spořilov, kde rodiče přivedli na svět i dceru Adélu (45)

Na sociálních sítích informovala nejmladší dcera Jana Kačera a Niny Divíškové Adéla Kačerová o smrti své milované maminky. „21. června v pravé poledne odešla čistá a sladká naše milovaná máma Nina Divíšková.“

Dcera Adéla se po vzoru svých rodičů dala na hereckou dráhu. Se svým mužem vychovávají dvě dcery. V jednom z rozhovorů o manželovi Martinovi hovořil i sám Jan Kačer, který vyjádřil velký obdiv k tomu, jak své dcery vychovává.

Adéla hrála v divadle Na Zábradlí, v Činoherním klubu, v divadle Bez zábradlí a dalších. Potkala během své kariéry ty největší hvězdy a před deseti lety pro Novinky.cz sdělila: "Mám například zájezdové představení s Janou Brejchovou a Pavlínou Filipovskou a tam v šatně jen mlčím a poslouchám. To jsou úžasné dámy. Když mají náhodou náladu vzpomínat na svá krásná období, třeba na pana Wericha, já ani nedutám.“

Po studiích na DAMU odešla s manželem do angažmá do Českých Budějovic. „Koupili jsme malou chatu sedm km od Budějovic a celou dobu ji zvelebovali. Naučili jsme se spoustu věcí od sekání dřeva až po opravu střechy. Zjistila jsem, že je Martin neskutečně šikovný, což teď dokazuje i v domě rodičů, kde už několik let společně bydlíme.“ Manžel Adély Kačerové, která raději používá příjmení podle manžela Kubačáková, pro Novinky.cz prozradila, že s manželem milují potápění a že před lety dostali svatebním dartem koně, o kterého se starají. Před časem také řekla: „Vážíme si s manželem každého dne, kdy můžeme i s rodiči snídat na zahradě a pozorovat naše děti“.

Maminku Ninu celá rodina milovala, legenda Divíšková trpěla v posledních letech Alzheimerem, což rodinu stálo mnoho úsilí. Výborná herečka a žena s brilantním humorem byla se svým manželem Janem Kačerem více než padesát let a diváci jí milovali nejen v roli sympatické babičky ze seriálu Vyprávěj. Nina Divíšková začínala s kariérou v Ostravě, svou domovskou scénu měla však v Činoherním klubu. Hostovala také velmi úspěšně i v Dejvickém divadle. Mimořádnou roli ztvárnila ve filmu Petra Zelenky Příběhy obyčejného šílenství, kde hraje matku Ivana Trojana.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy