Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zemřela největší fanynka (†99) prince Harryho: 7 hodin na něj čekala v dešti!

+ Dalších 30 fotografií
Smutná zpráva
Princ Harry (34) je v slzách, zemřela mu největší fanynka. Australanka Daphne Dunne podlehla zápalu plic v nedožitých 100 letech. Setkali se mnohokrát, jednou na něj v dešti čekala dlouhých sedm hodin. Pouhé tři dny před jejím skonem jí nastávající rodiče Harry a vévodkyně Meghan (37) ještě stihli poslat dopis k narozeninám.

V pátek stihla oslavit 99. narozeniny, v pondělí ale Daphne Dunne vydechla naposledy. Byla největší fanynkou prince Harryho (34) a po svatbě i jeho manželky Meghan Markle (37). Na svého oblíbence z královské rodiny zvládla čekat i dlouhé hodiny.

Rekord trhla začátkem minulého roku, kdy Harryho vyhlížela v dešti a v davu neuvěřitelných sedm hodin. Několik let před smrtí už byla upoutaná na invalidní vozík. Prohrála boj se zápalem plic.

Smutnou zprávu přinesl australský novinář Alex Hart. „Dnešek přinesl smutnou zprávu. Po boji se zápalem plic včera odešla Daphne Dunne. Byla to mimořádná žena, bylo potěšení dělat jí společnost. Děkujeme, že jsi vykouzlila úsměv na tolika tvářích, Daphne. Odpočívej v pokoji,“ napsal na Twitter.

Daphne se s Harrym setkala několikrát, v uplynulém roce i s vévodkyní Meghan. Znali se od roku 2015. Nastávající rodiče jí v pondělí poslali dopis s přáním k narozeninám, je ale otázkou, zda si ho Daphne ještě stihla přečíst…

Mohlo by vás zajímat

Další články