Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zemřela nejstarší členka královské rodiny: Kate Middleton v slzách!

+ Dalších 53 fotografií
Tragédie v rodině
Těžké chvíle prožívá Kate Middleton (37), které zemřela prateta Alice Tomlinson (†107). Byla nejstarší ženou v královské rodině, přesto se do jejího chodu nikdy nezapojila. Malicherná hádka s dědečkem vévodkyně z Cambridge totiž zapříčinila, že se s příbuznými jednou provždy rozkmotřila!

Vévodkyně Kate (37) přišla o jednu z žen, které ji v životě inspirovaly. Smrt pratety Alice Tomlinson (†107) je tak pro ni obtížnou, přestože se nikdy osobně nesetkaly. Byla nejstarší členkou královské rodiny.

Zapříčinila to hádka z roku 1978, kdy si Alice vjela do vlasů s Ronaldem Goldsmithem (†87), dědečkem vévodkyně z Cambridge. Předmětem svárů byl snubní prsten, jenž od Goldsmithovy manželky dostal jako dar manžel Alice. Ta už se potom s bratrem nikdy nebavila.

Útěchu snad Kate najde u prince Williama (34), anebo královny Alžběty (92), s níž má nezvykle vřelý vztah.

Svou praneteř měla navzdory nemilým událostem v lásce a sledovala ji alespoň v médiích. Pozvánku na svatbu sice nedostala, ale viděla ji v televizi. Stejně jako narození všech tří dětí, které má Kate s Williamem. Už před lety to tvrdil zdroj z těsné blízkosti vévodkyně.

Alice Tomlinson zemřela minulý týden v neuvěřitelném věku 107. Královská rodina tak přišla o nejstarší ženu, dvě dcery a čtyři vnoučata zase o milovanou maminku a babičku.

Mohlo by vás zajímat

Další články