Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zemřela nejslavnější Bond girl Pussy Galore: Honor Blackman odešla ve věku 94 let

Zdroj: United Artists
+ Další 4 fotografie
Smutná zpráva
Dnes obletěla filmový svět smutná zpráva o smrti herečky Honor Blackman. Byla představitelkou Bond girl Pussy Galore ve snímku Goldfinger o britském tajném agentu. Do hereckého nebe odešla ve věku 94 let.

Svět dnes obletěla velmi smutná zpráva o odchodu herečky Honor Blackam. Do filmového světa vkročila debutem v dramatu Fame Is the Spur z roku 1946, kde si zahrála po boku Michaela Redgrava.

Všichni si ji ale především pamatují z legendárního filmu o tajném britském agentu 007 z roku 1964, který nese název Goldfinger. Honor se představila v roli Pussy Galore, která se stala jednou z nejslavnějších Bond girls historie. Herečka si zahrála po boku skvělého herce Seana Conneryho (89), který ve snímku ztvárnil Jamese Bonda.

Krom toho excelovala také ve snímku Zkáza Titaniku či v seriálu The Avengers. Často se také objevovala na divadelních prknech. Na jevišti se představila například jako slepá hrdinka v thrilleru Čekej do tmy. Honor jsme mohli sledovat například také v oblíbeném snímku Deník Bridget Jonesové, ve kterém byla obsazena do drobné role. Menší roli sehrála i v seriálu Vraždy v Midsomeru v roce 2003.

Do hereckého nebe odešla Honor Blackman v 94 letech a za její smrtí stojí přirozené příčiny. Informaci médiím potvrdila rodina. Připomeňte si ve fotogalerii nejslavnější roli Honor Blackman.

Související články

Další články