Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zemřela matka Odpadlíka: Arlene Dahl (†96) pamatovala ještě zlatou éru Hollywoodu

Matka Lorenza Lamase.
Zdroj: Adam Scull/PHOTOlink/profimedia
Úmrtí

Ve věku 96 let zemřela americká herečka Arlene Carol Dahl. O smutné zprávě informoval web People. Ta byla nalezena bez známek života ve svém apartmá na Manhattanu. Arlene Dahl byla jedna z mála hereček, které pamatovaly zlatou éru Hollywoodu. Hvězda padesátých let si zahrála ve snímcích jako Cesto do středu Země nebo v kultovní Slightly Scarlet.

V pondělí podle informací webu People zemřela herečka Arlene Carol Dahl (†96), známá hvězda hollywoodských filmů z padesátých let. Už od dětství milovala poezii a účastnila se recitačních a tanečních soutěží. Na střední pak začala s herectvím.

Hned po maturitě už obcházela divadla. Netrvalo dlouho a vysloužila si pozvání až do samotného Hollywoodu. V padesátých letech už z ní byla americká hvězda. Zahrála si v klasikách jako Slightly Scarlet nebo Cesta do středu Země, napsal web eu.usatoday.com.

Zemřela v úctyhodném věku

Zajímavý byl ale i její osobní život. Dohromady byla vdaná cekem šestkrát. Jejím synem je známý herec Lorenzo Lamas (63), americký herec a režisér. Ten si po boku matky zahrál v seriálu Odpadlík. Arlene Dahl zemřela 29. listopadu ve svém bytě na Manhattanu ve věku 96 let.

Související články

Další články