Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zemřela krásná herečka ze seriálů Superman a Křídla! Bylo jí pouhých 54 let

Seriál Wings (Křídla).
Zdroj: Profimedia
Náhlé úmrtí

V pouhých čtyřiapadesáti letech zemřela oblíbená americká herečka Farrah Forke. Jak zjistil People, zemřela již 25. února na rakovinu, s níž několik let v tichosti bojovala. Herečka se objevila ve filmech Nelítostný souboj, Skandální odhalení nebo v seriálech Liga spravedlivých či devadesátkovém sitcomu Křídla.

Americká herečka Farah Forke zemřela dne 25. února ve svém domě v Texasu v pouhých čtyřiapadesáti letech. Ve středu 2. března to webu People potvrdil blízký zdroj z okolí herečky. Několik let tiše bojovala s rakovinou, které nakonec podlehla. Blízká rodina a přátelé uspořádali soukromou bohoslužbu. Herečka po sobě zanechala dvojčata. 

Forke se narodila v Texasu v roce 1968. Poté, co odstartovala svou hereckou kariéru, se přestěhovala do New Yorku. Objevila se ve filmech Nelítostný souboj, Skandální odhalení, Hitman či Přistání naslepo a ze seriálů Liga spravedlivých, Justice League Unlimited, Batman budoucnosti, Superman a také Wings (Křídla).

Vzpomínka od Stevena Webera

Právě ze seriálu Wings je herečka nejvíce známá. Zahrála si postavu Alex Lambert a objevila se vedle herců jako Steven Weber, Tim Daly či Tony Shalhoub.

Steven Weber na její odchod zareagoval na sociálních sítích. „Farrah Forke odešla. Byla stejně drsná, zábavná, krásná a uzemněná jako její postava "Alex" ve Wings,“ ​napsal.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy