Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zemřela královna sushi Bára Rektorová: Milující maminka dvou dětí v 38 letech podlehla rakovině

+ Dalších 8 fotografií
neštěstí
Ve věku 38 let zemřela podnikatelka Bára Rektorová, známá pod přezdívkou Sushi Queen, alias královna sushi. V neděli krátce před půlnocí prohrála dlouhý boj se zákeřnou rakovinou, která ji trápila více než 3 roky. Na tomto světě po ní zůstali dva synové a partner Vilém Rubeš, který smutnou zprávu oznámil na sociálních sítích.

Podnikatelka Bára Rektorová si získala spoustu fanoušků svým umem v oblasti přípravy sushi. Právě díky svému podnikání nosila přezdívku královna sushi a na sociálních sítích ji sledovaly stovky fanoušků. Těm musela před více než třemi lety oznámit, že bojuje se zákeřnou rakovinou. Pro spoustu nemocných lidí se stala vzorem a to nejen proto, že o svém trápení otevřeně hovořila, ale i proto, s jakou vervou s nemocí bojovala.

Velkou oporou byli Báře její dva synové a přítel. Právě on smutnou zprávu o jejím skonu oznámil fanouškům. „Naše milovaná Barunka odešla čtyři minuty před půlnocí 11. srpna, obklopena rodinou a zaopatřena poslední svátostí, z tohoto světa. Světlo věčné ať jí svítí a ať odpočívá v pokoji,“ napsal Vilém na sociální síť.

Královna sushi v rámci svého podnikání nabízela zážitkový catering, kurzy, školení, ale například jezdila i na večírky, kde sushi připravovala přímo před hosty. Díky své zručnosti si získala mnoho příznivců, kteří ji skrz Instagram či Facebook rádi sledovali.

Bára Rektorová svou rodinu milovala a byla vděčná za vše, co pro ni dělala. „Péče blízkých je opravdu nenahraditelná. Bez nich bych nezvládala dodržovat léčbu a ani se o sebe postarat,“ svěřila se na sociální síti v polovině května.

Mohlo by vás zajímat

Další články