Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda Ulice a Kabátů Robert Hlavatý (†50): Prohrál drsný boj s rakovinou!

+ Dalších 19 fotografií
Smutná zpráva
Zákeřná rakovina rozcupovala plány zpěváka a herce Roberta Hlavatého (†50). Hvězda muzikálů a seriálu Ulice se ještě začátkem března těšila domů, v úterý však Hlavatý vydechl naposledy. Člen sboru divadla Kalich s onemocněním bojoval dlouhodobě.

„Včera poslední nemocniční kafe a kakao a dnes hurá domů. Už pro tebe frčím zlato,“ psala přítelkyně Roberta Hlavatého (†50) ještě 2. března. Jenže nelítostný osud nakonec rozdal karty jinak, herec a zpěvák zákeřné nemoci v úterý podlehl.

O smutné zprávě informoval jeho kamarád Bořek Slezáček (51). „Ve Tvém zájmu doufam, Robe, že tam nahoře mají dobré kafe, bo jinak nevím. V pátek na akci jsem slyšel skvělé dva vtipy o baskytaristech a už jsem nestihl Ti je říct. Škoda, kámo. Zasmál by ses na cestu. Aspoň teď budeš mít dost času cvičit na basu. Nikdy Ti to moc nešlo,“ napsal na Facebook.

Kvůli boji s rakovinou se Hlavatý musel šetřit, čímž nejvíc utrpěla jeho kariéra. V minulosti ale účinkoval v nekonečném seriálu Ulice, zazpíval si se skupinou Kabát a dokonce se přihlásil i do Hlasu Česko Slovenska (dnes The Voice Česko Slovensko).

„Já jsme to vzal z gruntu jako Karel Gott (79). Takže nejdřív škola, elektrikář. Ale nenaplňovalo mě to, tak jsem začal víc zpívat. V 41 letech se mi udělala boule na krku a lékaři mi diagnostikovali rakovinu. Následovaly chemoterapie. Přehodnotil jsem žebříček hodnot, začal jsem si vážit každého dne,“ představil se tehdy v pěvecké soutěži.

Robert Hlavatý spojil svou hereckou dráhu s divadlem Kalich, byl hvězdou muzikálů Děti ráje, Jesus Christ Superstar, Bídníci, Tajemství či Kvaska. Prý si však nejvíc užíval okamžiky na pódiu s kapelami Pertinax, Swans in the Dark či YARRO.

Mohlo by vás zajímat

Další články