Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda Star Treku: Nogovi bylo pouhých 50 let

+ Další 3 fotografie
strašné
Do hereckého nebe odešel představitel Noga ze Star Treku. Herci Aronu Eisenbergovi bylo pouhých 50 let. Informovala o tom pomocí sociální sítě jeho manželka, která se snaží vyrovnat s velkou ztrátou.

Dnes oblétla filmový svět smutná zpráva. Do hereckého nebe odešel představitel Noga z legendárního seriálu Star Trek. O smrti Arona Eisenberga informovala jeho manželka a herečka Malissa Longo. Na sociální síti sdílela dojemný vzkaz, ve kterém popisuje, jak moc manžela milovala. Herci bylo pouhých 50 let.

Rodák z Hollywoodu vůbec neměl jednoduché dětství. Už od útlého věku ho doprovázely vážné zdravotní komplikace. Narodil se jen s jednou ledvinou a ta fungovala jen částečně. V sedmnácti letech musel podstoupit transplantaci.

Nejvíce se proslavil rolí Noga ve Star Treku. Postupně se od herecké kariéry distancoval a později se živil jako fotograf.

Mohlo by vás zajímat

Další články