Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zemřela hvězda Šlágr TV: Moderátor Měchura dostal mrtvici a pak koronavirus

Zemřela hvězda Šlágr TV: Moderátor Měchura dostal mrtvici a pak koronavirus
Zdroj: archiv Šlágr TV
smrt
V pondělí zemřel hudebník a známá tvář Šlágr TV Vratislav Měchura. Kolega moderátor Zuzany Bubílkové odešel ve věku 67 let. O smrti moderátora Měchury informovala Šlágr TV na sociální síti.

Do hvězdného nebe v pondělí odešel populární muzikant a moderátor Vratislav Měchura. Podle informací Blesku prodělal moderátor mrtvici a navíc chytl koronavirus, který mu zdravotní stav extrémně zkomplikoval.

"Vráťa měl na začátku září slabou mrtvici, na čas dokonce ztratil zrak, ale už se z toho dostával. Měl jít ještě na operaci hlavy kvůli nějaké sraženině, ale dostal ten nejhorší druh koronaviru a byl v posledních dnech na přístrojích s těžkým zápalem plic. Dokonce ho uvedli do umělého spánku, ze kterého ho ještě na chvíli probudili, ale zjistili, že během něj dostal ještě druhou mrtvici a ochrnul na polovinu těla. Bohužel, krátce nato zemřel," prozradil serveru Měchurův kolega.

Milovaný kolega

Že Vratislav zemřel, dala svým divákům vědět Šlágr TV. "Vážení diváci, milí přátelé a kamarádi, s velkou bolestí v srdci vám musíme oznámit, že nás dnes, 26. 10. 2020, navždy opustil náš kolega, přítel a kamarád Vráťa Měchura," oznámila Šlágr TV na sociální síti.

Z odchodu Vratislava je velmi smutný také textař a producent Filip Albrecht. "Jsou zprávy, z čistého nebe, které člověka naprosto šokují. Nemohu tomu stále uvěřit. Na Vráťu vzpomínám jako na skvělého kolegu i kamaráda...včetně nádherných zážitku při natáčení spousta pořadu pro Šlágr TV, ať v Česku nebo na Slovensku. Upřímnou soustrast jeho rodině a pozůstalým," napsal na svůj profil Albrecht.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy