Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zemřela hvězda Simpsonových a Sexu ve městě: Valerie Harper ve věku 80 let podlehla rakovině

Zemřela hvězda Simpsonových a Sexu ve městě: Valerie Harper ve věku 80 let podlehla rakovině
Zdroj: imdb.com
+ Další fotografie
nemoc
Zemřela čtyřnásobná držitelka ceny Emmy, oblíbená americká herečka Valerie Harper. Ve věku 80 let podlehla rakovině, smutnou zprávu pro ABC potvrdila její rodina. Se zákeřnou nemocí se Valerie potýkala od roku 2009, kdy jí byla diagnostikována rakovina plic, později v roce 2013 jí lékaři našli nádor na mozku. Původně jí dávali 3 měsíce života. Ani zdrcující diagnóza však hvězdu mnoha oblíbených seriálů nezastavila a své práci se věnovala až do roku 2018.

Valerie Harper, kterou čeští diváci mohli vidět v mnoha oblíbených seriálech, jakými jsou Zoufalé manželky, Sex ve městě, Columbo, Zlatá sedmdesátá a 2 socky, zemřela. Hereččina rodina pro ABC potvrdila, že podlehla dlouhému boji se zákeřnou rakovinou, se kterou bojovala dlouhých 10 let.

Herečka zemřela v 10 hodin ráno v pátek 30. srpna, tedy jen pár dní poté, co oslavila své 80. narozeniny. V tu dobu své fanoušky ještě informovala o tom, že je velmi dobře naladěná a že si užívá čas se svými blízkými. Její smrt proto fanoušky zaskočila, rodina totiž neuvedla, co přesně bylo příčinou její smrti.

I přesto, že byla Valerii rakovina poprvé diagnostikována v roce 2009, nadále se věnovala práci až do roku 2018. Dabovala některé díly seriálu Simpsonovi, zahrála si v několika filmech a dokonce se objevila ve speciálním dílu pořadu Dancing with the Stars, což je americká verze české soutěže StarDance, kde v roce 2005 soutěžila.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy