Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda seriálu Živí mrtví: Herec prohrál boj se zákeřnou rakovinou

+ Další 3 fotografie
Smutná zpráva
Fanoušci Živých mrtvých pláčou, zemřel jeden z představitelů populárního seriálu o zombie apokalypse. Herec Dango Nguyen prohrál vleklý boj se zákeřnou rakovinou. Smutnou zprávu potvrdil hasičský sbor, v němž pracoval předtím, než začal hrát.

Herec Dango Nguyen, kterého proslavil seriál Živí mrtví, je po smrti. Zemřel v sobotu po dlouhém boji se zákeřnou rakovinou.

V populárním seriálu o zombie apokalypse ztvárňoval obránce města Woodbury ve službách hlavního padoucha Guvernéra. Ten často bojuje s hlavní tváří seriálu Rickem Grimesem v podání Andrewa Lincolna.

Smutnou zprávu potvrdili hasiči z okresu Athens-Clarke v americké Georgii, s nimiž Nguyen přes dvacet let sloužil. Na herectví se dal až na stará kolena. „Budeme na něj navždy vzpomínat jako na člověka ohromné fyzické i psychické síly. Byl vynikajicím hasičem, který se nebál pro ostatní riskovat život,“ napsali hasiči na Facebooku.

Kromě Živých mrtvých si Nguyen zahrál třeba v seriálu X-Men: Nová generace. Jak dále uvedli hasiči, zůstala po něm manželka Michelle a rodina.

Mohlo by vás zajímat

Další články