Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zemřela hvězda seriálu Zákon a pořádek a Akta X. Richardu Belzerovi bylo 78 let

Herec Richard Belzer zemřel.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
Úmrtí

Richard Belzer započal svou kariéru jako stand-up komik, ale nakonec se z něj stal úspěšný herec. Zahrál si třeba v seriálech Zákon a pořádek, Akta X či Zločin v ulicích nebo v kultovním filmu Zjizvená tvář. Jak nyní informoval web Variety, oblíbený herec zemřel v neděli 19. února ve věku osmasedmdesáti let.

V osmasedmdesáti letech zemřel americký herec Richard Belzer. Proslavil se hlavně ikonickou rolí policejního detektiva Johna Munche nejprve v seriálu Vražda: Život na ulici a poté Zákon a pořádek. Jak informoval web Variety, příčina jeho úmrtí není dosud známá.

„Je mi tak smutno, když slyším, že Richard Belzer zemřel. Toho chlapa jsem milovala. Byl jedním z mých prvních přátel, když jsem se přestěhovala do New Yorku. Byl jedním z nejvtipnějších lidí vůbec,“ zavzpomínala na Twitteru Laraine Newman, která byla součástí skečů Saturday Night Live na NBC.

Zahrál si i v Aktech X

Richard Belzer se narodil 4. srpna 1944 ve státě Connecticut a svou kariéru začal jako stand-up komik v různých klubech v New Yorku. Po malých rolích ve filmech jako Fame, Author! Autor! a Zjizvená tvář (1983) se Belzer objevil jako hostující hvězda v různých televizních seriálech včetně Moonlighting, Miami Vice a Tattingers.

Následně se objevil v seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, jakožto detektiv John Munch, což mu přineslo největší popularitu. Zahrál si také v seriálu Akta X nebo The Beat. V roce 2016 oficiálně ukončil svou hereckou kariéru. Byl dvakrát ženatý a rozvedený, jak píše Forbes.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy