Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda seriálu Will a Grace: Shelley Morrison ztvárnila důležitou roli

Zdroj: csfd
+ Další fotografie
Smrt
V neděli odešla do hereckého nebe hvězda seriálu Will a Grace Shelley Morrison. Zemřela ve věku třiaosmdesát let na srdeční selhání. V seriálu si zahrála velmi významnou roli hospodyně s proříznutou pusou.

Filmový svět obletěla smutná zpráva o smrti herečky Shelley Morrison. Rodačka z New Yorku naposledy vydechla v nemocnici Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles. Bohužel herečce selhalo srdce, což je příčinou její smrti.

Zahrála si v mnoha seriálech, kde byla obsazována do menších rolí. Všechny ale zastínilo ztvárnění postavy latinskoamerická hospodyně Rosario v americkém seriálu Will a Grace. Její postava měla proříznutou pusu a ničeho se nebála. Původně se postava Rosario měla objevit jen v jednom díle, jenže diváci si ji natolik oblíbili, že si nakonec zahrála v 68 epizodách.

V seriálu působila od roku 1999 až do roku 2006. Krom Will a Grace jsme herečku mohli sledovat například v dílech Jmenuju se Earl, Lovná zvěř, Columbo, To je vražda, napsala, The Rookies, The Partridge Family, nebo Laredo.

Související články

Další články