Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda seriálu Sex ve městě! V 57 letech zřejmě podlehla rakovině

Seriál Sex ve městě je velmi oblíbený.
Zdroj: Home Box Office (HBO)
Náhlá smrt

Herec Willie Garson (†57), který je pro českého diváka nejvíce známý postavou Stanforda Blatche v úspěšném seriálu Sex ve městě, je po smrti. Několik let bojoval s rakovinou slinivky, ačkoliv stále není potvrzené, že právě to byla příčina úmrtí, jak informoval web TMZ.

Fanoušci seriálu Sex ve městě jsou v slzách. Zemřel Willie Garson, který ztvárnil gaye Stanforda a zároveň jednoho z nejlepších kamarádů hlavní postavy Carrie, kterou hrála herečka Sarah Jessica Parker (56). Informaci jako první přinesl web TMZ, který sice uvedl, že herec dlouhá léta bojoval s rakovinou slinivky, ale stále není potvrzené, jestli na ní skutečně zemřel.

Garson po sobě zanechal syna Nathena, který sdílel dojemnou vzpomínku na svém instagramu: „Mám tě moc rád tati. Odpočívej v pokoji a jsem moc ráda, že jsi se mnou sdílel všechna svá dobrodružství. Jsem na tebe velmi pyšný.” Na herce zavzpomínali i kolegové z branže. Například Cynthia Nixon (55), která v seriálu ztvárnila postavu Mirandy. „Všichni jsme ho milovali a zbožňovali pracovat s ním. Byl neuvěřitelně zábavný jak na obrazovce tak i v reálném životě. Byl zdrojem světla a přátelství,” zavzpomínala.

Zahrál si ve více než stovce projektů

Willie Garson si však nezahrál jen v Sexu ve městě, ale i ve spoustě dalších projektech. Objevil se třeba v seriálech Havaj 5-0, Big Mouth, Ve službách FBI, Můj přítel Monk nebo Akta X. Co se týče filmů, zahrál si třeba v komedii Mezi námi děvčaty, Na hromnice o den více, Něco na té Mary je, A co když je to pravda? nebo ve filmovém ztvárnění Sex ve městě.

Související články

Další články