Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda seriálu MASH: Kellye Nakahara odešla ve věku 72 let

Zdroj: TV Prima
Smrt
Seriálové nadšence zasáhla smutná zpráva o odchodu hvězdy seriálu M*A*S*H. Představitelka zdravotní sestřičky herečka Kellye Nakahara zemřela ve věku dvaasedmdesát let. Krom oblíbeného seriálu si zahrála po boku Eddieho Murphyho.

Do hereckého nebe v neděli odešla ve věku 72 let Kellye Nakahara. Serveru CNN to potvrdila její sestra Nalani Coleman. Kellye zemřela v poklidu domova v Pasadeně v Kalifornii obklopena těmi nejbližšími.

"Byla herečkou a umělkyní a věnovala se tomu proto, aby potěšila lidi okolo a to zas dělalo šťastnou ji," řekla její milovaná sestra Nalani. "Lidé jí chtěli být na blízku, protože byla ve své osobnosti opravdová," svěřila se Nalani.

Nakahara je nejvíce známá pro roli zdravotní sestřičky v oblíbeném seriálu MAS*H, který u nás vysílá televize Prima Ztvárnila tam sestřičku Kellye Yamato, která pomáhala zachraňovat životy štábu v armádní nemocnici během korejské války.

Rodačka z Oahu na Havaji se objevila například ve filmu Stopa z roku 1985 nebo pak v komediálním snímku Dr. Dolittle z roku 1998, kde si zahrála po boku Eddieho Murphyho

Související články

Další články